dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

265 300 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 2b ( Salon z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku zachodu. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

409 000 zł48 m² 8 538,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przytulne, rozkładowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod wynajem. Idealne pod wynajem. Dobre miejsce do zamieszkania dla rodziny. W cenie pozostaje pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

589 000 zł58 m² 10 199,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Świetnie rozwinięta dzielnica - Węglinek Nowoczesne budownictwo z 2017 roku z windą. Przestronne, rozkładowe mieszkanie. Praktyczny metraż użytkowy. Prezentuję mieszakanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skołuby

Czechów,Lublin

439 000 zł48 m² 9 126,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować super mieszkanie na Czechowie - dzielnicy idealnej dla rodzin i pod inwestycję. Mieszkanie to 48.10 m2: - salon - 2 sypialnie - przedpokój - łazienka - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Lublin,lubelskie

1 150 000 zł95 m² 12 127 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wykończony z największą dbałością o detale apartament zlokalizowany w centrum Lublina. Mieszkanie o powierzchni 94,83 m2 z dwoma balkonami/loggiami położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

299 000 zł28 m² 10 595,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przytulne, przestronne mieszkanie typu studio usytuowane na poddaszu na czwartym piętrze w budynku z 2000 roku przy ulicy Jutrzenki w Lublinie. * z nami kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

362 285 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M52 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,05 m2 + Ogródek 24,5m2. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czuby,Lublin

448 896 zł47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim z dużym balkonem na lubelskich Czubach! W skład nieruchomości o powierzchni 46,76 m2 wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

440 000 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie sprzedaży ostatnie mieszkania 3 pokojowe z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim. Termin zakończenia robót budowlanych planowany na III kwartał 2023 r. Inwestycja przy ul. Daliowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

445 000 zł44 m² 10 164,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,78 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

489 000 zł55 m² 8 939,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lsm os. Słowackiego - jasne, rozkładowe mieszkanie na pierwszym piętrze bloku w niskiej zabudowie. Bez piecyka gazowego. W pobliżu uczelnie ; kul, uniwersytet Przyrodniczy, umcs, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

366 132 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez prowizji - bez podatku pcc! ogrzewanie miejskie - bez piecyków klucze wrzesień 2023 rok! M45 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 46,94 m2 + Taras 7,41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczeńcowa

Łęgi,Lublin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładnie położone mieszkanie 2-pokojowe w os. Łęgi. Pierwsze piętro niskiego bloku z lat 90-tych w sąsiedztwie zielonego parku. Na powierzchni prawie 40m2 są: dwa osobne pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Gospodarcza

Tatary,Lublin

239 000 zł23 m² 10 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Tatary w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie jest po remoncie wymaga jedynie umeblowania. Mieszkanie ma powierzchnie 22,9 m2 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

299 000 zł50 m² 5 921,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,49 m2, położone na III piętrze w bloku III piętrowym, na Bronowicach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej i oddzielnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

370 000 zł47 m² 7 889,13 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie w lokalizacji idealnej pod wynajem. W bliskiej odlegości ok 600 metrów umcs, up, kul, politechnika. Nieruchomość położona w 11 piętrowym bloku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

350 000 zł45 m² 7 819,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Bazylianówce. Mieszkanie składa się z 2 sypialni,łazienki z wc oraz saloniku połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

362 285 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M6 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,05 m2 + Ogródek 25m2. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

265 300 zł27 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni projektowej 26,53 m2 na 0 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,08 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

359 000 zł41 m² 8 696,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zdjęcia nieruchomości pojawią się już wkrótce! Nieruchomość znajduje się: - 1,2 km do kul - 1,7 km do umcs - 1,8 km do up - 2,4 km do Placu Litewskiego Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

362 285 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! M52 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,05 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

535 050 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 7 ( Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ) usytuowane na 1-wszym piętrze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

599 000 zł79 m² 7 601,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78,8 m2 w bezpiecznej dzielnicy Czechów Dolny na osiedlu Nowowiejskiego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze z 4. - salon o pow. 21,95 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

370 826 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M22 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 46,94 m2 + Taras 7,41m2 Idealne - 1-wsze piętro - środkowe!. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

464 000 zł48 m² 9 674,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo prezentujemy ofertę atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,96 m2 położonego w spokojnej i cichej okolicy w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

467 000 zł53 m² 8 878,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,6m2 przy ul. Bolesława Śmiałego, rury. W jego skład wchodzą trzy samodzielne pokoje, z czego największy pokój posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

538 000 zł60 m² 8 981,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,90m2 na parterze / z IV w bloku z 1990 r. na Czubach - os. Błonie ul. Ułanów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. ok. 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

366 520 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! M20 zostało już tylko 5 mieszkań 2 pokojowych! Przedział od 36m2-47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wieniawa na rodzinnym, zielonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na kameralnym ogrodzonym osiedlu, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

415 686 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 1 ( 2 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

545 000 zł64 m² 8 515,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż przy ul. Jantarowej w bloku z 2012 roku. Świetna lokalizacja, bogata infrastruktura w sąsiedztwie, liczne sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

467 712 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni projektowej 55,65 m2 ma wystawę okien na południe Zestawienie powierzchni: pokoju dzienny z aneksem kuchennym o łącznej pow. 30,23 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

385 000 zł47 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ofertę sprzedaży stanowi gotowe do wprowadzenia mieszkanie idealnie nadające się dla pary lub studenta w najlepiej skomunikowanej dzielnicy Lublina. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertę sprzedaży stanowi 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na szóstym piętrze w bloku przy ul. Żelazowej Woli w dzielnicy Czechów w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Czuby,Lublin

569 000 zł58 m² 9 736,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czuby, salon z aneksem plus dwie sypialnie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm. Bliskie sąsiedztwo uczelni wyższych, dobra infrastruktura (sklepy, galeria, przystanki autobusowe). Prezentowane mieszkanie to 38,7 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witam. Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47m2 w którego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z wc - przedpokój Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

409 000 zł54 m² 7 518,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,4 m2 na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych. Do mieszkania przypisana jest piwnica. Mieszkanie Spółdzielcze-własnościowe z kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

403 560 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B1 mieszkanie numer 2a ( 2 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Węglin,Lublin

784 658 zł96 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 95,69 m2 ma wystawę okien na południe i zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 28,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

469 000 zł72 m² 6 468,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

! rewelacyjna cena! Posiadamy w ofercie sprzedaży rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, 4-piętrowego bloku położonego na osiedlu Prusa na lubelskim lsm. Mieszkanie składa się z: - 5.