dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Mickiewicza

Mickiewicza,Lublin

309 000 zł29 m² 10 629,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 29,07 mkw., zlokalizowane na osiedlu Mickiewicza w Lublinie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze czterokondygnacyjnego budynku, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do prezentacji mieszkania położonego w Lublinie w dzielnicy Bronowice , przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Mieszkanie położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

385 000 zł47 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,86m2. Duży pokój z wyjściem na balkon, mniejszy pokój, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

310 000 zł45 m² 6 822,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż oferujemy lokal o powierzchni ponad 45m2 zlokalizowany na 3, ostatnim piętrze bloku przy ulicy Puchacza w Lublinie. Składa się on z 2 osobnych, dużych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Dziesiąta,Lublin

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 niezależne pokoje na 48m2. Mieszkanie położone na 10 piętrze z 11 w bloku przy ulicy Młodzieżowej. Pełny rozkład. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

470 360 zł53 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 53,45 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

506 169 zł62 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m23 - mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów Północny,Lublin

520 000 zł57 m² 9 172,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 56,69 m2 na III piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Koncertowej. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Węglin,Lublin

630 000 zł63 m² 9 954,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przytulne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 63,29m2 na II piętrze z III w bloku z 2015 r. - węglinek, okolice ul. Gęsiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21m2 (bio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sławinek,Lublin

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 126mkw. Nieruchomość ta została wykończona wysokiej jakości materiałami i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z wydzieloną oddzielną sypialnią na osiedlu lsm w Lublinie. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane z centrum miasta i oferuje wiele udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

512 418 zł62 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m27 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bronowice,Lublin

461 000 zł49 m² 9 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Lublinie, w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Nowy Świat Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim, trzy piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Czuby,Lublin

522 500 zł58 m² 8 996,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 58,08m2 na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Czuby. Nieruchomość przygotowana do najmu z opcją zarządzania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

445 284 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m38 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Czechów Południowy,Lublin

489 000 zł62 m² 7 861,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20m2 na trzeciej kondygnacji w siedmiopiętrowym budynku. Mieszkanie Przestronny pokój dzienny o powierzchni ok. 16m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

461 065 zł56 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m8 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

499 920 zł62 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m25 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

449 000 zł61 m² 7 348,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 61,10 m2, położone na II piętrze w bloku IV piętrowym, na Czubach os. Lsm-Rury. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, widnej i oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

284 000 zł28 m² 10 106,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży piękna kawalerka o powierzchni 28,10 m2 zlokalizowana w świetnej lokalizacji na lsm. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku z windą, z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

415 000 zł54 m² 7 668,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w lokalizacji idealnej dla inwestorów pod wynajem. Odległość od Placu Litewskiego to około 1000 metrów. Doskonałe miesce do zamieszkania dla młodej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Rury,Lublin

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie obok Uniwersytetu Przyrodniczego i ok. 600m do Politechniki. 2 piętro w niskim bloku w rejonie ul. Glinianej -na Miasteczko Akademickie dotrzemy w 12 minut pieszo. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne i mieszkanie przy ulicy Weteranów Lublinie. Mieszkanie położone na 8 piętrze w bloku wyposażonego w 2x windy, z widokiem na panoramę Lublina. Na powierzchni 50 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów

Czechów,Lublin

559 162 zł71 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale mieszkalne o powierzchni od 30,25m2 do 83,87m2 (70 lokali). Mieszkania znajdują się w 6-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym posadowionym w atrakcyjnej okolicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowowiejskiego

Nowowiejskiego,Lublin

580 000 zł64 m² 9 133,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Os.Nowowiejskiego - rozkładowe, dwustronne mieszkanie w poszukiwanej okolicy. Idealne położenie dla rodziny. Świetna lokalizacja pod wynajem - ok 900 metrów do budynków Uniwersytetu Medycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

475 000 zł55 m² 8 652,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,90 m2 usytuowane na pierwszym piętrze bloku w dzielnicy lsm w Lublinie. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Czuby,Lublin

388 190 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim, salon z aneksem plus sypialnia usytuowane od strony wschodniej. Na nieruchomość o powierzchni 35,29m składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Dom,Lublin

486 350 zł49 m² 9 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,71 m2 (całkowita 51,85m2) na pierwszym piętrze w 5-cio kondygnacyjnym bloku z 2013 r. zlokalizowane jest przy ul. Antoniego Słomkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

450 000 zł68 m² 6 598,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentowane przestronne i jasne mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Czechów. Znajduje się w bardzo bliskiej odległości do Uniwersytetu Medycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Węglin Południowy,Lublin

599 000 zł54 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne, świeżo wykończone m ieszkanie w nowym bloku przy ul. Jantarowej , gotowe do wprowadzenia! Piętro 2 z 3 w budynku z windą do poziomu garaży. Mieszkanie ma świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Bazylianówka,Lublin

320 000 zł32 m² 9 937,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne, zadbane mieszkanie położone na osiedlu Bazylianówka, na lubelskiej Ponikwodzie (w okolicach ul. Dożynkowej). Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 000 zł49 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe, widne i przestronne położone przy ul Zana. Niskie budownictwo w bardzo dobrej okolicy lsm, sąsiedztwo Politechniki. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Znajduje na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Czechów przy ul. Żelazowej Woli. Nieruchomość ma 60m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów

Czechów,Lublin

308 484 zł31 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale mieszkalne o powierzchni od 31,16m2 do 83,87m2 (51 ofert). Mieszkania znajdują się w 6-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym posadowionym w atrakcyjnej okolicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Irydiona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

440 000 zł61 m² 7 201,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu duże, rozkładowe mieszkanie 61,10m2, w którego skład wchodzą: 4 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, balkon Do mieszkania przynależy piwnica o wymiarach 7,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bielskiego

Ponikwoda,Lublin

800 000 zł115 m² 6 962,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Polecam! Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie, idealnie nadające się dla rodziny + garaż pod budynkiem na osobnej kw Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze i poddaszu w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

534 404 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja rabat 10 000.00 zł* * rabat 10.000 zł brutto od ceny miejsca parkingowego - przysługuje przy zakupie mieszkania razem z miejscem parkingowym. i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomkowskiego

Marina,Lublin

649 000 zł62 m² 10 422,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłączność z kmd broker, biura proszę o kontakt z Michałem Marcinkiem Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,27m2 na osiedlu "nowa Marina" w bloku z 2020r przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

330 000 zł33 m² 9 853 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie w odnowionym budynku. Nieruchomość jest świetną okazją inwestycyjną, ale również sprawdzi się dla par i singli. Nowoczesne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurantowa

Czechów Południowy,Lublin

420 000 zł58 m² 7 282,82 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie położone na dolnym Czechowie w wieżowcu przy ul. Kurantowej 4 w Lublinie. Zadbany dziewięciopiętrowy budynek z windą, tylko dwa mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

543 262 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji o powierzchni 63,17 mkw. w skład którego wchodzi: salon z o powierzchni ok 17,71 mkw. z wyjściem na balkon - 20,23.