dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ulicy Głęboka w Lublinie. Lokalizacja doskonale nadaje się dla studentów, ponieważ znajduje się bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

815 000 zł84 m² 9 760,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Lublina. Niewątpliwym atutem jest położenie tego mieszkania na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

408 044 zł45 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 44,84 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,82 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

461 895 zł56 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni projektowej 55,65 m2 ma wystawę okien na południe Zestawienie powierzchni: pokoju dzienny z aneksem kuchennym o łącznej pow. 30,23 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Lublin*** Oferujemy do wynajęcia zadbaną kawalerkę na Rogatce Warszawskiej. Lokalizacja idealnie skomunikowana z centrum miasta, w niedalekiej odległości od lubelskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

387 855 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m42- mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

660 000 zł56 m² 11 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż wyjątkową propozycję mieszkania w nowoczesnym wydaniu, które jest gotowe do zamieszkania na osiedlu Botanik Park. Mieszkanie położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrotków

Wrotków,Lublin

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na wynajem, które znajduje się na dzielnicy Wrotków w Lublinie. Mieszkanie jest usytuowane na strzeżonym osiedlu, co zapewnia dodatkowe poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koralowa

Węglin,Lublin

458 000 zł35 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Koralowej w dzielnicy Węglin w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

580 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne, rozkładowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Węglinie. W pobliżu bloku pętla autobusowa zapewnia doskonałą komunikacje do centrum. Możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

630 000 zł66 m² 9 541,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o pow. 66.03 m2. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w pięciopiętrowym budynku przy ulicy Koralowej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

329 000 zł42 m² 7 741,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

*** wylączność *** Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bronowice , salon, sypialnia, kuchnia z oknem oraz łazienka. Mieszkanie po częściowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

379 000 zł37 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze wieżowca w Lublinie - Kalinowszczyzna. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na balkon z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

380 290 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Najlepsze mieszkanie 2 pokojowe! Prezentacje mieszkań na budowie od 7:00 do 15:00 Zostały jeszcze 4 mieszkania w przedziale 43 - 46m2! Klucze na Wrzesień 2023 rok! bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomkowskiego

Słoneczny Dom,Lublin

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i świetnie zlokalizowane mieszkanie na osiedlu Słoneczny Dom przy ul. Słomkowskiego w Lublinie, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Czuby,Lublin

386 900 zł32 m² 12 197,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjna nieruchomość położona na ulicy Kryształowej w dzielnicy Węglinek, która jest jedną z najchętniej wybieranych dzielnic Lublina. Zamieszkiwana w większości przez rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rozkładowe 2-pokojowe jasne mieszkanie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku siedmiopiętrowym wyposażonym w winda. Mieszkanie jest zadbane wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

363 972 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! W tej inwestycji posiadamy jeszcze 5 mieszkań o podobnym metrażu! Prezentacje mieszkań na budowie od poniedziałku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

360 000 zł42 m² 8 668 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania w świeżo wyremontowanym budynku. Nieruchomość jest świetną okazją inwestycyjną, ale również sprawdzi się dla par czy singli. Widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Irydiona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

440 000 zł61 m² 7 201,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu duże, rozkładowe mieszkanie 61,10m2, w którego skład wchodzą: 4 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, balkon Do mieszkania przynależy piwnica o wymiarach 7,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ametystowa

Czuby Południowe,Lublin

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy ul. Ametystowej w Lublinie. Dwa oddzielne umeblowane pokoje. Kuchnia z zabudową i sprzętem agd: - kuchenka, - piekarnik, - lodówka. Łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

299 000 zł38 m² 7 962,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, salon, kuchnia plus sypialnia. Mieszkanie do generalnego remontu, własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się na dzielnicy Wrotków w Lublinie. Mieszkanie jest usytuowane na strzeżonym osiedlu, co zapewnia dodatkowe poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

503 189 zł69 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w budowie w atrakcyjnej cenie, z dużym balkonem, z terminem zakończenia budowy do końca 2023 r. Możliwość zmian aranżacji na etapie budowy i zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sympatyczna

Czuby,Lublin

460 000 zł49 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wejścia, usytuowane na 4 piętrze przy ul. Sympatycznej w Lublinie. Blok po termomodernizacji, bez windy, dobry dojazd do centrum. Nieruchomość jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

303 946 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M29 piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe lub 2 pokojowe O powierzchni 36,32m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Felin,Lublin

539 000 zł50 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 50 m2, położonego na parterze niskiego bloku zbudowanego w 2017 roku. Nieruchomość znajduje się na coraz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

1 150 000 zł128 m² 8 966,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie idealne dla konesera! Nietuzinkowe o ciekawej, wyszukanej i indywidualnej aranżacji, tudzież o niekonwencjonalnym rozkładzie. Przestronny i klasyczny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dulęby

Bronowice,Lublin

329 000 zł33 m² 9 879,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie położone w bloku o niskiej zabudowie przy ul. Dulęby na czwartym piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, widnej zamykanej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

365 000 zł45 m² 8 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Bazylianówce. Mieszkanie składa się z 2 sypialni,łazienki z wc oraz saloniku połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Botanik,Lublin

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie w Lublinie, zlokalizowane przy ulicy Willowej - osiedle Botanik. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji - w pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

384 764 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

675 000 zł67 m² 10 074,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe wykończone w podwyższonym standardzie o łącznej powierzchni użytkowej 67mkw zlokalizowanym na pierwszym piętrze budynku czteropiętrowego z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Felin,Lublin

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu w ofercie sprzedażowej mieszkania na osiedlu Felin w niskim bloku na ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie znajduje się na trzecim i ostatnim piętrze z klimatycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

362 208 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! Prestiżowe i nowoczesne Apartamenty dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

675 000 zł67 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o mieszkaniu w nowym schludnym budynku na nowocześnie zaprojektowanym osiedlu ? Szukasz mieszkania dla rodziny w modelu 2+2 ? Chcesz bezpiecznie wychować swoje dzieci w wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

535 050 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 61,50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,04 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Prusa

Śródmieście,Lublin

376 000 zł25 m² 14 980,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 25m2. Mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone we wszelki sprzęt agd codziennego użytku. Prezentowane państwu mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

329 888 zł39 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w odnowionym budynku. Nieruchomość jest świetną okazją inwestycyjną, ale również sprawdzi się dla par i singli. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Czuby,Lublin

499 000 zł53 m² 9 397,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 53,10 m2 z balkonem i przynależną piwnicą. Nieruchomość składa się z kuchni połączonej z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

363 972 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023