dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

449 000 zł47 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 47,30 m2, na wysokim parterze / z III w bloku z 2009r. w dzielnicy Ponikwoda, okolice ul. Strzembosza. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kręta

Kośminek,Lublin

269 880 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, z uwagi możliwość zmian wew.mieszkania na etapie budowy można utworzyć pokój - po przeniesieniu kuchni do salonu i stworzeniu aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Felin

Felin,Lublin

555 000 zł65 m² 8 562,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie, z fantastycznym i bardzo ciekawym układem pomieszczeń! Prezentowana nieruchomość składa się z: - pokoju dziennego (salonu), który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglinek

Węglinek,Lublin

425 000 zł46 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania lub wynajmu! Prezentowana nieruchomość składa się z: - ustawnego i przestronnego salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romantyczna

Czuby,Lublin

485 000 zł73 m² 6 643,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentuję 4 pokojowe mieszkanie w bloku w pięknej okolicy. Mieszkanie rozkładowe i słoneczne, do odświeżenia. Okolica zielona i spokojna, idealny dojazd do każdej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Czuby os.Górki - przestronne mieszkanie z bardzo atrakcyjnym widokiem na Stary Gaj. Ekonomiczne w eksploatacji. Świetna oferta dla młodej rodziny. Cena do negocjacji. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe przestronne mieszkanie - 36 metrów kwadratowych, na 2 piętrze w bloku. Posiada oddzielną sypialnię, łazienkę, salon oraz kuchnię - wszystkie pomieszczenia odpowiednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Bronowice,Lublin

390 000 zł49 m² 7 930,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy do sprzedania 50 metrowe, dwupokojowe mieszkanie, dwustronne o bardzo funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń, z widna kuchnią. Nieruchomość zlokalizowana na Bronowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

380 000 zł48 m² 7 933,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jasne, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie na Czubach. Dobra propozycja do zamieszkania dla singla lub pary z dzieckiem, starszych osób. W tej okolicy rónież bardzo dobrze wynajmują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczyńska

Bronowice,Lublin

299 115 zł35 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w odległości 2 km od centrum miasta, przy ul. Łęczyńskiej 15. Zakończenie budowy jest planowane na IV kwartał 2024 roku. Mieszkanie z balkonem, składa się z 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

850 000 zł72 m² 11 888,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 71,5 mkw, położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Trzy pokoje (24; 12; 10 mkw), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

310 000 zł47 m² 6 567,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 mkw o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

2 300 zł49 m² 47,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, 3 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ul. Wrońskiej. Piętro 7 w budynku z windą. Powierzchnia 48.8m2 na którą składają się: salon z aneksem kuchennym, 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaprysowa

Czechów Południowy,Lublin

455 000 zł47 m² 9 639,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w wieżowcu przy ul. Kaprysowej. Lokalizacja w pobliżu Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

469 000 zł58 m² 8 084,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,10m2 na IV piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku z 2022 r. przy ul. Kryształowej w dzielnicy Węglinek. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 260 zł48 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 29 Marca. *Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Dwustronne. *Trzy osobne pokoje, widna kuchnia. Balkon. Piwnica. *Niski blok. *Ogrzewanie miejskie. *Wąwóz, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

390 000 zł29 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciekawa oferta klimatycznego, komfortowego mieszkania idealnego pod inwestycję. Położone blisko ścisłego centrum miasta kilka minut od kompleksu Szpitali przy jaczewskiego/chodźki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowo atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Węglinek w Lublinie. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

460 000 zł50 m² 9 292,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwa pokoje do wejścia w bloku z windą! Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Watykańskiej w Lublinie. Lokal po generalnym remoncie wykonanym z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Węglin,Lublin

415 000 zł42 m² 9 850,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne, dwustronne mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Węglinie. Atrakcyjna oferta do zamieszkania dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. Dwa balkony. W cenie sprzedaży wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

505 360 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63,17 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawaleryjska

Czuby Północne,Lublin

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby Północne. Składa się z trzech pokoi w tym jednym połączonym z kuchnią. W przedpokoju i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

405 000 zł47 m² 7 612,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W sprzedaży 2 pokojowe (47,40 m2) mieszanie położone w pięknej, zielonej i przede wszystkim spokojnej dzielnicy Czubów na ul. Herbowej. Oferowana nieruchomość znajduje się na 4 ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

395 000 zł47 m² 8 328,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu nowe mieszkanie (stan deweloperski) o powierzchni 47,43 m2, na nowoczesnym osiedlu Koncertowa Dolina, w przyjaznej lokalizacji tuż obok Górek Czechowskich. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

460 000 zł52 m² 8 932,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby, przy ul. Watykańskiej 6 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Tatary,Lublin

389 000 zł45 m² 8 625,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na os. Przyjaźni w dzielnicy Tatary. Do mieszkania przynależą: -dwa nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowskiego

Lublin,lubelskie

580 000 zł84 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu fantastyczne mieszkanie zlokalizowane przy ul.Rogowskiego/ul.Północnej w Lublinie.Lokal zyskał nowe wnętrza po liftingu w 2015r.Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

565 000 zł74 m² 7 655,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 poziomowe o łącznej powierzchni 73,8 mkw. Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze w niskim bloku. Są to dwa mieszkania z oddzielnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

464 000 zł52 m² 8 997,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń zlokalizowane w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Felin,Lublin

295 008 zł35 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie jedopokojowe o powierzchni projektowej 35,12 m2 na II piętrze w III piętrowym bloku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,73 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

428 194 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,79 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Czechów,Lublin

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Czechów Dolny, polecane dla rodziny lub pod wynajem. Bliska odległość do centrum (1,2 km pieszo - Plac Litewski) i budynków Akademii Medycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

371 616 zł44 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 44,24 m2 położone na parterze budynku z wystawą okien na południe i północ Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 16,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

373 000 zł49 m² 7 612,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w bloku z nową windą. Prezentowane mieszkanie to 48,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice

Bronowice,Lublin

449 000 zł61 m² 7 360,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania na Bronowicach! Nowoczesne i komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Czuby,Lublin

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję Państwu bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe w samym sercu zielonej części Lublina. Mieszkanie zlokalizowane jest pomiędzy dwoma przepięknymi Wąwozami Czuby Północne i Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Młodzieżowa

Dziesiąta,Lublin

418 000 zł62 m² 6 748,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Dziesiąta , salon, kuchnia , łazienka z wc plus 3 sypialnie. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania!.