dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 224 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

375 000 zł48 m² 7 861,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam dziś do zaoferowania Państwu słoneczne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w kameralnym bloku przy ulicy Krasińskiego 12 w Lublinie! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Czuby Południowe

Czuby Południowe,Lublin

605 000 zł83 m² 7 289,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 83 m2 położone w niskim budynku mieszkalnym. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie (na górze), 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

468 628 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie w tym metrażu od dewelopera na I kw 2023 Istnieje możliwość zaaranżowania mieszkania na układ 2 pokojowy Inwestycja Osiedle Jemiołuszki Lublin obejmuje kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

654 990 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o pow. 62,38m2 położone na Węglinku - dzielnicy najchętniej wybieranej przez mieszkańców Lublina. Mieszkanie doinwestowane w detale ułatwiające codzienne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

248 000 zł32 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciekawa oferta dla pary, singla, czy inwestora! Mieszkanie o powierzchni 31,9m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Jego lokalizacja gwarantuje komfort życia jak i gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wrotków

Wrotków,Lublin

499 000 zł62 m² 8 022,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ciekawa oferta! Mieszkanie o łącznej powierzchni 62,20 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku na Wrotkowie. Składa się z czterech nieprzechodnich pokoi, łazienki oraz widnej kuchni. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

398 000 zł49 m² 8 199,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bardzo ciekawa oferta bez pcc! Mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku przy ulicy Jemiołuszki w Lublinie. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Czuby,Lublin

369 000 zł48 m² 7 719,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem w bardzo zielonej okolicy. Świetne miejsce do zamieszkania dla małej rodziny. Duży potencjał aranżacyjny mieszkania pozwala na wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podzamcze

Kalinowszczyzna,Lublin

265 000 zł24 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana na drugim piętrze w wieżowcu w Lublinie - dzielnica Kalinowszczyzna. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny salon z aneksem kuchennym - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

283 410 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Piękne mieszkanie po generalnym remoncie na parterze o powierzchni 62 mkw, w wieżowcu. To trzypokojowe mieszkanie z łazienką oraz oddzielną kuchnią, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Juranda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Super oferta z panoramą na zielone tereny. Przytulne dwa pokoje z jasną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie do odświeżenia. Lokal znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Granata

Wrotków,Lublin

362 824 zł41 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz sprawdzonego dewelopera, który buduje nowocześnie według norm oraz zgodnie z zabezpieczeniami jakie oferuje ustawa deweloperska? Dobrze trafiłaś/eś a więc chcę Ci zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Czechów,Lublin

319 000 zł36 m² 8 960,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,60m2 na Czechowie w atrakcyjne lokalizacji. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, kuchnia, łazienka (kabina prysznicowa) wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

499 375 zł62 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertę sprzedaży stanowi dwustronne, rozkładowe i przestronne mieszkanie, które składa się z: - 3 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z prysznicem, - toalety, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej 7-9 w Lublinie. Najchętniej dla pary lub studentów, długoterminowo. Powierzchnia 50 m . Mieszkanie jest słoneczne, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

289 000 zł28 m² 10 248,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum Handlowe, uczelnie, komunikacja miejska - połączenie z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

2 500 zł44 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** nieruchomości Lublin Polecamy do wynajęcia świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Relaksowej /osiedle Botanik. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na Węglinie. Położone na pierwszym piętrze bloku oddanego do użytkowania w 2017 roku. Teren wokół bloku monitorowany, zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

259 994 zł27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

299 999 zł35 m² 8 529,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo ciekawa oferta dostępna tylko w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni ponad 35m2 zlokalizowane na 3 piętrze, 10-cio piętrowego bloku z windą. Lokal mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

418 000 zł48 m² 8 717,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 08.03.2023. Ofertą sprzedaży jest słoneczne, przytulne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, otwarta, widna kuchnia,2 sypialnie(jedna z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

255 000 zł33 m² 7 722,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*** *** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,02 mkw. znajdujące się na 2 piętrze, które składa się z: - dwóch pokoi o powierzchni 15 i 8 mkw. oddzielonych ścianką działową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Bronowice,Lublin

297 500 zł39 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dotyczy sprzedaży dużej kawalerki położonej w Lublinie, w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Krętej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczytowa

Lublin,lubelskie

1 050 000 zł101 m² 10 355 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie do remontu, własnościowe dwupoziomowe (parter + 1-sze piętro z odrębnymi wejściami). Mieszkanie obejmuje 5 pokoi, kuchnię, łazienka z wc (parter), łazienka i osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

329 999 zł50 m² 6 573,69 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje, 50m2, blisko centrum i Uniwersytetu Medycznego(800m) Chciałbym Państwu zaproponować mieszkanie położone w spokojnej i atrakcyjnej okolicy przy ul. Czwartek, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglinek,Lublin

398 000 zł49 m² 8 199,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Węglinek. Mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski. Termin oddania II kwartał 2023r Kupujący nie płaci podatku 2% Nieruchomość o której mowa usytuowana jest na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

340 000 zł49 m² 6 952,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjna oferta! Super lokalizacja! Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, dwustronne. Możliwość adaptacji 3 pokoju poprzez postawienie ścianki w pokoju dziennym. Klasyczny układ, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romantyczna

Czuby Północne,Lublin

387 000 zł61 m² 6 344,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie sprzedaje bezpośrednio właściciel, bez prowizji. Proszę o nie kontaktowanie się biur nieruchomości i pośredników. Podana cena jest dla klientów Z szybką płatnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

555 000 zł63 m² 8 837,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Okazja bez prowizji! lublin - czuby- os. Błonie - ul. Herbowa! po generalnym remoncie! Na sprzedaż unikatowe trzy pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2018r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

319 000 zł50 m² 6 410,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 49,67m2, które składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

410 000 zł61 m² 6 699,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne, czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na lsm ul. Juranda. Nieruchomość składa się z 3 sypialni, przestronnego salonu połączonego z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

441 090 zł61 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lublin - węglinek! okol. Jana Pawła II Ul. Jemiołuszki Jedyna taka okazja! 3-cie piętro! - ostatnie z najlepszym widokiem! Ogrzewanie miejskie - lpec - bez piecyków oferta skierowana jedynie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Botanik

Botanik,Lublin

519 000 zł76 m² 6 872,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Polecam Państwu 4-pokojowe , widne, dwustronne mieszkanie usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2012 r. na os. Botanik. Mieszkanie o pow.69,09 m2 składa się z czterech pokoi - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

319 000 zł37 m² 8 652,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***********oferta na wyłączność tylko U nas******** Ofertą sprzedaży jest wyjątkowe, przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, kuchnia częściowo połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiwerskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe i jasne 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Kalinowszczyzna na monitorowanym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku bloku z czystą, schludną klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskich

Czechów,Lublin

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braci Wieniawskich. Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dzieckiem jak i pod wynajem. Ulica często wybierana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słowackiego

Słowackiego,Lublin

599 000 zł76 m² 7 902,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

nieruchomości Lublin * Perełka inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, które powstało z połączenia dwóch mieszkań 2-pokojowych (37,80 m2 i 38 m2) w jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nałkowskich,Lublin

345 000 zł38 m² 8 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (łącznie z instalacjami elektrycznymi) zlokalizowane na os. Nałkowskich. Mieszkanie o pow. 38,44m2 położone na piętrze 1/4. * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Czechów,Lublin

539 999 zł60 m² 8 955,21 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Okazja bez prowizji! najlepsza lokalizacja W lublinie! lublin - Ul. Obywatelska 10 Budynek z 1993r. ocieplony-termomodernizacja budynku w 2017r. , winda , jedynie 3 mieszkania na kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medalionów

Wrotków,Lublin

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie po kompleksowym remoncie, położone na drugim piętrze w niskim bloku w Lublinie - dzielnica Wrotków. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon z aneksem.