dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 224 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Rury,Lublin

510 120 zł49 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin zakończenie budowy grudzień 2022 rok! miasteczko akademickie! Inwestycja powstaje nieopodal Parku Akademickiego w okolicy większości Lubelskich uczelni wyższych takich jak : kul,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Dziesiąta,Lublin

289 900 zł32 m² 9 059,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w niskim bloku w Lublinie - dzielnica Dziesiąta Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym - funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Różana

Czuby,Lublin

730 000 zł127 m² 5 748,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni ponad 122m2 zlokalizowanej przy otoczonej zielenią ulicy Różanej (czuby) znajdującej się obok spacerowego wąwozu. Mieszkanie jest dwupoziomowe (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

303 000 zł31 m² 9 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 30,56m2, które mieści w sobie: -duży pokój z wydzielonym miejscem do spania -kuchnię -łazienkę z wc -przedpokój -balkon Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja, 2 piętro, niski blok! Dwustronne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy lsm. W skład mieszkanie wchodzą przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

377 000 zł56 m² 6 768,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tylko u nas! Duże, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krańcowej na lubelskich Bronowicach. Nieruchomość składa się z 3 osobnych, nieprzechodnich pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Felin

Felin,Lublin

345 000 zł45 m² 7 632,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Fantastyczna oferta dla osób poszukujących swojego własnego adresu. Atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu Lotników. Mieszkanie dwustronne, składa się z widnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

355 000 zł38 m² 9 391,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem na wąwóz i tereny zielone. Znajduje się na drugim piętrze z windą. Salon z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Czuby na 3 piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 1985 roku z zadbaną klatką schodową. Okna wychodzą na tereny zielone, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieroca

Lublin,lubelskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w bloku z 2000r. przy ul.Sierocej. Lokal usytuowany na 2 piętrze, posiada balkon. Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane. Czynsz najmu 1500pln plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Niepodległości,Lublin

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Kalinowszczyzna na zielonym osiedlu Niepodległości. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku wybudowanego w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

398 000 zł64 m² 6 180,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne. Klasyczny układ, idealny dla rodziny, seniora czy jako inwestycja pod wynajem. Widna kuchnia, łazienka, toaleta i dwa przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

497 000 zł57 m² 8 780,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokojowe, przestronne mieszkanie po generalnym remoncie! Lokal usytuowany na 9 piętrze 10-cio piętrowego bloku z windą, na lubelskiej Kalinie. Składa się z 3 nieprzechodnich, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tatary,Lublin

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwa pokoje - Inwestycja! Rozkładowe, ustawne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Czuby,Lublin

319 900 zł33 m² 9 664,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulne, 1 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany na 3, szczytowym piętrze bloku z 2005 roku na bardzo lubianej dzielnicy jaką niewątpliwe są Czuby. Mieszkanie na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sławin,Lublin

577 500 zł55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe, nowoczesne w kameralnym bloku z windą. Atrakcyjne, dwustronne i komfortowe mieszkanie na Sławinie. Usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku z windą z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

579 000 zł78 m² 7 423 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna oferta! Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w niskim 3 piętrowym bloku z 2010 roku. Idealne dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie wygodę, ciszę i spokój. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błękitna

Dziesiąta,Lublin

309 000 zł32 m² 9 656,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Super oferta! Dwupokojowe, przytulne po generalnym remoncie. Wszystko nowe, nieużywane. Gotowe do zamieszkania, tylko wstawić meble:) Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

379 000 zł48 m² 7 879,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80-tych, w os. Górki. Na powierzchni 48,1m2 są 2 pokoje o powierzchni ok. 20 i 14m2, przy większym pokoju balkon o powierzchni ok.5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

323 120 zł29 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin miasteczko akademickie! Inwestycja powstaje nieopodal Parku Akademickiego w okolicy większości Lubelskich uczelni wyższych takich jak : kul, umcs,up,politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Botanik

Botanik,Lublin

629 000 zł95 m² 6 642,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Polecam bardzo przestronne i komfortowe, w pełni wykończone, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94,70 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

323 120 zł29 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Odlewniczej w Lublinie. Najchetniej dla pary lub studentów, dlugoterminowo. Powierzchnia 36 m . Mieszkanie jest słoneczne,składa się z dwóch pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Mickiewicza,Lublin

2 700 zł73 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowoczesne i znakomicie urządzone mieszkanie 4 pokojowe. Bardzo dobra lokalizacja: 10- letni, niski blok z windą przy ul. Wileńskiej 2. Powierzchnia mieszkania to 73,1m2, podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł62 m² 8 074,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie przy ul. Skrzetuskiego - osiedle lsm w Lublinie! Nieruchomość położona jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku oddanym do użytku w 1973r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

510 120 zł49 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 000 zł56 m² 7 176,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm (ul. Grażyny). Łączna powierzchnia mieszkania 55,6 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

620 000 zł96 m² 6 492,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, wybudowanym w 1993 roku. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krasińskiego

Krasińskiego,Lublin

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe w os. Krasińskiego. Doskonała lokalizacja w spokojnym, zielonym otoczeniu. Świetne mieszkanie dla rodziny ale także pod wynajem dla studentów. Jego atut to środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sekutowicza

Ponikwoda,Lublin

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ponikwoda w bliskiej odległości Uniwersytetu Medycznego oraz z dobrym dojazdem do obwodnicy Lublina. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Rury,Lublin

490 500 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Czuby,Lublin

418 000 zł46 m² 8 998,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w nowopowstałym bloku. Mieszkanie jest usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Koralowej. Podana cena mieszkania dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

323 120 zł29 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

510 120 zł49 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ruta

Ruta,Lublin

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w os. Ruta o powierzchni 95m2 na parterze wysokiego bloku z lat 80-tych. Jest tu 5 pokoi, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz osobna toaleta. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wieniawa,Lublin

490 500 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Rury,Lublin

500 310 zł49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Lublin

1 400 zł32 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia kawalerkę położoną w pobliżu Galerii Handlowej Plaza Lublin. Idealna lokalizacja do zamieszkania w samym centrum miasta. Blisko do uczelni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

579 000 zł76 m² 7 618,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy w dzielnicy Wrotków w głębi osiedla z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2010 roku przed blokiem.