dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 224 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Wołodyjowskiego

Sienkiewicza,Lublin

263 500 zł48 m² 5 501,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 47,9 m2 na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Sienkiewicza. Trzy ustawne, nieprzechodnie pokoje 14, 10 i 6 m2, na podłogach klepka bukowa lakierowana. Widna kuchnia 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Choiny

Choiny,Lublin

365 000 zł60 m² 6 073,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Gorąco polecam mieszkanie o pow.60,10m2 po generalnym remoncie w 2010 r.W mieszkaniu sa dwa pokoje o pow.24m2 i 11 m2 oraz trzeci przechodni o pow.10 m2, kuchnia o pow 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, wyposażone zgodnie z fotografiami, w opłatach ujęto czynsz dla spółdzielni i opłatę za wodę, dodatkowo płatna energia elektryczna i gaz - wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

275 000 zł58 m² 4 749,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do końca 2012 roku kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m2 - os. Konopnickiej - lsm. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Mickiewicza,Lublin

232 500 zł45 m² 5 166 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! pilna sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie na lsm-ie os.Mickiewicza, o pow. 44,8 m2, 2 pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

164 000 zł41 m² 3 936 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do końca 2012 roku kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 41, 7 m 2 - Lublin, bronowice. Lokal mieszkalny do generalnego remontu. Pokoje o powierzchni 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Czechów

Czechów,Lublin

148 000 zł26 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do końca 2012 roku kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Do sprzedania kawalerka na Czechowie Górnym , os. Szymanowskiego. Mieszkanie o powierzchni ok. 26mkw mieści się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Czuby,Lublin

222 000 zł51 m² 4 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie z 2012r. Strona południowa. Budynek trzypiętrowy z windą. Tylko trzy mieszkania na piętrze. Stan deweloperski. Ogrzewanie miejskie. Piękny widok na las, duży balkon. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

410 000 zł76 m² 5 366 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Niepowtarzalna oferta dla osób ceniących komfort, standard wykończenia, przestronne i jasne wnętrza. Mieszkanie o pow. 76,40mkw na Czubach. Blok ogrodzony, monitorowany, przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Śródmieście,Lublin

147 000 zł26 m² 5 708,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam I zapraszam do obejrzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Czechów Południowy,Lublin

248 000 zł39 m² 6 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży bardzo jasne, nowoczesne mieszkanie blisko centrum w 4-ro piętrowym bloku mieszkalnym w dzielnicy Czechów. Blok oddany do użytku w 2008r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

250 000 zł54 m² 4 587 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do końca 2012 roku kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe- świetna lokalizacja - lsm - os. Mickiewicza. Ze względu na lokalizacje świetne jako inwestycja - mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

160 000 zł31 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna, zadbana i słoneczna kwalerka; duży i ustawny pokój, kuchnia duża i umeblowana oraz wyposażona w sprzęt agd; nowe okna pcv, nowe drzwi wejściowe; mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

279 000 zł53 m² 5 264 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 2-pokojowe atrakcyjnie mieszkanie na os. Błonie na Czubach. 1 piętro w 3-piętrowym budynku z lat 90-tych. Na podłogach mozaika i terakota, okna plastikowe. Atutem jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

232 500 zł44 m² 5 189 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do końca 2012 roku kupujący nie ponosi kosztów prowizji! nowa niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45m 2 - os. Mickiewicza - lsm. Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 000 zł74 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

365 000 zł75 m² 4 866 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Niepowtarzalna oferta. Komfortowe mieszkanie na os. Czuby-Błonie. Lokal położony na drugim piętrze w niskim budownictwie. Blok z 1990 r, zadbany, wykonany z pustaka i cegły, osiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

270 000 zł62 m² 4 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na przyjemnym i spokojnym osiedlu Maki. Bardzo funkcjonalnie urządzone - cztery szafy w zabudowie + jedna wolnostojąca. Przyjemna okolica z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

180 000 zł33 m² 5 341 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie na os. Piastowskim! Super lokalizacja! 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Balkon typu loggia, zabudowany oknami. W pokojach ładne, dobrze utrzymane parkiety. Małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

355 000 zł54 m² 6 574 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy lsm. Ciche, ciepłe i słoneczne o podwyższonym standardzie wykończenia. 2x szafa typu Komandor. Miłe i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

185 000 zł39 m² 4 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 39M, ul. Koncertowa 5, stan techniczny- do remontu. Sprzedam bezpośrednio

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdan Tatarski

Bronowice,Lublin

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe 49m2 do wynajecia od zaraz. umeblowane i wyposazone. zdjecia na maila

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

208 000 zł38 m² 5 473 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, widne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji. Wykończone materiałami wysokiej jakości i ze smakiem. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Maki,Lublin

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

M-6 zadbane, po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turkusowa

Czuby,Lublin

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupoziomowe, idealne dla rodziny z dziećmi. Cztery pokoje, pierwotnie pięć (możliwość rozdzielenia), duży salon z kuchnią częściowo otwartą. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, wyposażone (pralka lodówka mikrofala szafy Komandor) , zabudowa kuchni, łazienka i wc oddzielnie,czynsz- 1500 zł. plus opłaty licznikowe (gaz.prąd woda, CO)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne w pełni umeblowane mieszkanie w Lublinie przy ul.Mełgiewskiej 7-9 1/36.Mieszkanie dla 2 osób (w większej ilość cena podlega zmianie). Blok jest położony uczelni wsei,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

600 €60 m² 10 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie nowe - trzy pokoje, widne, przytulne, w pełni umeblowane, wysoki standard, doskonała lokalizacja, w pobliżu sklepy, przystanek autobusowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

155 000 zł29 m² 5 344 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży przestronną kawalerkę o pow. 28,6 m2, z widną kuchnią, dużą łazienką z wc, położoną na II piętrze w Lublinie na Czechowie przy ul.Koncertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatów Polnych

Sławinek,Lublin

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w 2 piętrowym bloku w cichej i spokojnej dzielnicy (II góra na Sławinku). Mieszkanie o powierzchni 72m/kw znajduje się na II piętrze, na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

239 000 zł52 m² 4 561,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 52,4 m2, 2-pokojowe na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym. W kuchni, łazience, wc glazura i terakota, w przedpokoju i pokojach panele (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

280 000 zł60 m² 4 666 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe - Czechów os. Szymanowskiego. Cicha i spokojna dzielnica. Lokal mieszkalny składa się z 3 rozkładowych pokoi o pow. 20 m 2 , 16 m 2 oraz 12 m 2 , dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

350 000 zł84 m² 4 166 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Słoneczne, komfortowe mieszkanie, urządzone ze smakiem, po generalnym remoncie w 2009 roku. Dobra komunikacja miejska oraz infrastruktura handlowo -usługowa Na podłodze parkiet bukowy oraz gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sapiehy

Lublin,lubelskie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Blok ogrodzony z ogromnym patio z ławeczkami i placem zabaw dla dzieci, od tylnej strony budynku lokale usługowe. W niedalekim sąsiedztwie szpital dziecięcy psk 4, uczelnie szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapiehy

Śródmieście,Lublin

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Teren bloku ogrodzony, od tylnej strony budynku lokale usługowe (fryzjer, apteka, sklepy, stomatolog itp.). W niedalekim sąsiedztwie uczelnie (uniwersytet Medyczny, wydział Farmacji um, wyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Bronowice,Lublin

290 000 zł62 m² 4 715,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne (61,5 m2) i przytulne mieszkanie na ostatniej kondygnacji w 4 p. bloku, samodzielne na klatce schodowej. Rok budowy 1994. Stan prawny: spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławinek,Lublin

270 000 zł46 m² 5 832,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dane ogólne bloku: adres: 20-819 Lublin, ul. Relaksowa 4/100 Rok wybudowania bloku / zamieszkania: 2004 Metraż mieszkania: 46, 29 m2 (2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka) + obszerny balkon + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Lublin

298 000 zł56 m² 5 321,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po kapitalnym remoncie, do zamieszkania od zaraz, bardzo dobra lokalizacja, nowe wszystkie instalacje(wod-kan, elektryczna, gazowa) nowy piec gazowy, okna, parapety drewniane, gładź. Kuchnia na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

345 000 zł69 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie własnościowe z ksw, znajdujące się na Os.Piastowskim LSM w Lublinie. Piętro 3/5. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2012 r. wykonanym z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

275 000 zł57 m² 4 769 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2