dowolna

Mieszkania Lublin Wrotków

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 600 zł68,78 m² 9 328,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 800 zł44,40 m² 10 040,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 852 zł31,10 m² 13 274,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 500 zł59,24 m² 9 512,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! Zapisz się na spotkanie już dziś! okazja nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 100 zł38,10 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,1 m2 zlokalizowane przy ul. Wolińskiego na Wrotkowie Do mieszkania przynależy komórka lokatorska dodatkowo płatna 15 000zł Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 844 zł35,51 m² 13 174,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

866 900 zł64,19 m² 13 505,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Nowoczesny Apartament Premium Osiedle Regaty okolice Zalewu Zemborzyckiego Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony na prestiżowym Osiedlu Regaty przy ul. Granata -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 906 zł39,43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! budynek oddany do użytkowania! Ostatnie wolne mieszkania dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! cena niezależnie od piętra 9900zł/m2 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 260 zł43,97 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Diamentowej (dzielnica Wrotków). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M60, klatka C Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego i funkcjonalnego mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako bezpieczna i wygodna przestrzeń dla rodziny. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,59 m² 8 674,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania, idealnego zarówno dla rodzin jak i osób poszukujących nieruchomości pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 368 zł61,67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,67 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 509 zł75,99 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 651 zł37,22 m² 13 074,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 279 zł59,23 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł28 m² 17 142 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 28m2 położone w spokojnej okolicy przy ulicy Granata w Lublinie.Lokal został wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55,10 m² 10 163,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i jasnego mieszkania położonego przy ul. Jana Samsonowicza w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł56,60 m² 9 628,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2003 roku (bez windy) na spokojnym i cenionym Osiedlu Słoneczny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł74,58 m² 10 525,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Wrotków przy ulicy ks. Wincentego Granata w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł64 m² 11 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m - Lublin, ul. Wapowskiego (wrotków) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 165 zł68,78 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 - pokojowe mieszkanie | Zemborzycka | Lublin | 68,78 m2 | 5 piętro | Nowa inwestycja -już W budowie Lokalizacja : ul. Zemborzycka, lublin Metraż: 68,78m2 ~ skontaktuj się aby sprawdzić inne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 667 zł35,65 m² 11 295 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 35,65 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 409 zł48,08 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne mieszkania od 25-69m2, od kawalerek po 4-pokojowe apartamenty. Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku, zaprojektowanym z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł83,02 m² 9 624,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,02 m wraz z powierzchnią przynależną (piwnicą), położone w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 298 zł28,92 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,92 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 260 zł43,97 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 43,97m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wolińskiego, na drugim piętrze. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 082 zł40,70 m² 12 974,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 844 zł46,93 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 38 - 2-pokojowe o powierzchni 46,93 m2 Prezentujemy ofertę nowego mieszkania zlokalizowanego nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 056 zł76,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 700 zł49,50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim 49,5m lokalizacja: wrotków, lublin - okolice Zalewu Zemborzyckiego Dostępne mieszkania: - 4 piętro z balkonem (653 700,00 zł + 30 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 651 zł38,28 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wrotków. Okna mieszkania wychodzą na północ i zachód z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł70 m² 8 571,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie do zamieszkania prywatnie czy może inwestycyjnie? Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, prywatność i świetną lokalizację, ta oferta jest jedyna w swoim rodzaju!.

Szczegóły ogłoszenia