dowolna

Mieszkania do wynajęcia Lublin - Oferty wynajmu mieszkań

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Maki,Lublin

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Maki, w pelni umeblowane, dostepne od zaraz! dobra lokalizacja, blisko centrum, przystanek mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Czechów Południowy,Lublin

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, umeblowane, wyposażone (pralka, lodówka,odkurzacz, żelazko). Łazienka i ubikacja osobno. Trzecie piętro w czteropiętrowym bloku. Wolne od zaraz. Adres ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 33 m.kw. w pobliżu Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie przeznaczone jest dla 1 - 2 osób. Na podłogach panele i terakota, okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Bazylianówka,Lublin

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wielkość (m2) 102 Liczba łazienek 1 łazienka Parking Garaż Mieszkanie dwupoziomowe 102 m 2 ( z balkonem ) o podwyższonym standardzie , umeblowana i wyposażona kuchnia, wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarasowa

Botanik,Lublin

1 500 zł76 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie M3 od zaraz pietro 3/3 blok 2002. Mieszkanie narozne widne. 3 pokoje kucjnia, wc, lazienka duzy przedpokuj.Mieszkanie czesciowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne w pełni umeblowane mieszkanie w Lublinie przy ul.Mełgiewskiej 7-9 1/36.Mieszkanie dla 2 osób (w większej ilość cena podlega zmianie). Blok jest położony uczelni wsei,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Farmaceutyczna

Konstantynów,Lublin

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. około 90 m2, położone na II piętrze domu jednorodzinnego w dzielnicy Konstantynów przy ul.Farmaceutycznej. Pokoje o powierzchni 24 m2, 20 m2, 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w bloku w Śródmieściu Lublina (wieniawa). Pierwsze piętro w bloku z 2000 roku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Na życzenie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o przybliżonej powierzchni 35 m.kw. położone w spokojnej okolicy na osiedlu Bronowice. Okna wychodzą na stronę południową. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Lublin,lubelskie

2 600 zł102 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 Z balkonem +garaż Cena Zł 2 600,00 Adres Dożynkowa, lublin, polska Do wynajęcia przez Właściciel Rodzaj nieruchomości Mieszkanie Liczba pokoi 4+ pokoje Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 74m2 - Lublin Centrum- okolice ulicy Chopina. Pokoje o powierzchni około 30m2, 25m2, 15m2. Łazienka z kabiną prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szmaragdowa

Czuby,Lublin

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze z dużym balkonem. Ciekawa okolica - wąwóz, las w poblizu, jednoczesnie blisko przystanku mpk, w poblizu, szkola, poczta osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu.duży balkon trzecie piętro,umeblowane,ciche, okolica Rogatki Lubartowskiej.Do wynajęcia od zaraz.Czynsz 1400zł+opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciepłe, świeżo po remoncie mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Koncertowej 19 w Lublinie. Częściowo umeblowane: 2 szafy komandora, kompletna, niezależna kuchnia ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazowej Woli

Czechów,Lublin

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe samodzielne mieszkanie do wynajecia na Czechowie ul. Żelazowej Woli dla 1, 2 lub 3 osób (48m2) po remoncie, umeblowane i wyposażone, widna kuchnia, duży balkon, winda 1100pln/m-c, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie dla pary lub małżeństwa, w świetnej lokalizacji ul. Weteranów. Mieszkanie wyposażone, składa się z kuchni z jadalnią, salon przechodni do drugiego pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junoszy

Śródmieście,Lublin

1 240 zł36 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 36 mkw. Z przeszklonym balkonem, IV piętro w niskiej zabudowie (budynek po remoncie elewacji). Lublin, osiedle śródmieście (ul. Junoszy 41), 10min. od Miasteczka Akademickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Czechów,Lublin

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowana kuchnia oddzielnie i przedpokój oddzielnie, 1pokój, wc i łazienka razem, możliwość dostępu do internetu, kablówka cena: 1000zł + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1grudnia. Łazienka z prysznicem,kuchnia zabudowana, piekarnik, indukcyjna,lodówka. Może być umeblowane lub nie-do uzgodnienia. Opłaty srednio200zl/m-c

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta! Stan mieszkania dobry, umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, telewizor). Na podłogach panele i terakota, okna plastikowe, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum miasta. Bardzo wysoki standard wykończenia, mieszkanie nowoczesne i bardzo komfortowe. Pomimo centralnej lokalizacji jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

2 300 zł82 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie do wynajmu W bardzo dobrej lokalizacji-okolice Miasteczka Akademickiego. Położone na parterze w niskim, zadbanym bloku z cegły. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sapiehy

Lublin,lubelskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o podwyższonym standardzie, w nowym budownictwie, ogrodzone patio z ławeczkami, od tylnej strony budynku lokale usługowe (fryzjer, apteka, sklepy, stomatolog itp.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Czechów,Lublin

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie kompleksowo wyposażone. W kuchni lodówka, kuchenka gaz-elektryczna, zmywarka. W łazience pralka, prysznic. Mieszkanie w pełni umeblowane,tv, stół jadalniany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Sławinek,Lublin

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-osobowy, wyposażony pokój w samodzielnym mieszkaniu. Jest to całe piętro w domu jednorodzinnymi, z własnym wejściem. Pokój jest przestronny (20m) oraz widny - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie położone na Botaniku przy ul.Relaksowej, o pow. 40 m2, 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 200 zł124 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum miasta,bardzo dobra lokalizacja.Dla firmy lub rodziny. Wynajem min. na okres jednego roku lub dłużej. Dwa duże pokoje w amfiladzie,w jednym pokoju czynny kominek. Przy kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Faraona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Lsm, 48 m2, M-2, piętro 1/4, blok bez windy (cicho). W pełni wyposażone komfortowe mieszkanie - kuchnia z zabudową (meble, kuchnia gazowa, lodówka, zmywarka) otwarta na przestronną część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa pokoje w czteropokojowym mieszkaniu studenckim. Mieszkanie ( 100 m2 ) w samym centrum miasta. Pokoje są umeblowane, do dyspozycji wspólna kuchnia wyposażona i umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Racławickie

Wieniawa,Lublin

620 zł37 m² 16,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy,do wynajęcia dla pracującej dziewczyny lub studentki.Mieszkanie w samym centrum, przy miasteczku akademickim,2pokojowe, w drugim pokoju mieszka dziewczyna po studiach. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz, wyposażone zgodnie z fotografiami, w opłatach ujęto czynsz dla spółdzielni i opłatę za wodę, dodatkowo płatna energia elektryczna i gaz - wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

2 000 zł74 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Lublin

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rok po remoncie w samym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdan Tatarski

Bronowice,Lublin

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe 49m2 do wynajecia od zaraz. umeblowane i wyposazone. zdjecia na maila

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, wyposażone (pralka lodówka mikrofala szafy Komandor) , zabudowa kuchni, łazienka i wc oddzielnie,czynsz- 1500 zł. plus opłaty licznikowe (gaz.prąd woda, CO)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

1 500 zł51 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, w pełni umeblowane, w nowym budownictwie. Położone na pierwszym piętrze z dużym balkonem, z piwnicą. Bardzo dobra lokalizacja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpinalskiego

Czechów,Lublin

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50m2 do wynajęcia w stanie bardzo dobrym na Czechowie. 2 umeblowane pokoje z oddzielną, w pełni wyposażoną kuchnią (lodówka, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbystrzycka