dowolna

Mieszkania do wynajęcia Lublin - Oferty wynajmu mieszkań

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Felin,Lublin

2 000 zł51 m² 39,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 51,23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Ponikwoda,Lublin

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 100m2 zlokalizowane na 3 piętrze domu z 2022r w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie jasne, bardzo słoneczne, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Wieniawa,Lublin

4 000 zł75 m² 53,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu active residence przy ul. Leszczyńskiego. Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Kuchnia z jadalnią (zabudowa i sprzęt agd: lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

2 300 zł34 m² 67,13 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Północnej Salon z aneksem kuchennym: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka, okap, pralka), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wędrowna

Botanik,Lublin

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z antresolą przy ul. Wędrownej na Sławinie Poziom I - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Antresola - sypialnia - sypialnia/gabinet - łazienka z wc Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Lublin

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja w centrum Lublina. Mieszkanie w pełni umeblowane. Łazienka po remoncie. Sprzęt agd i rtv. Dostępny jest internet - wi-fi. Mieszkanie jest czyste, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plażowa

Lublin,lubelskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Plażowej 8, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Startowa

Kośminek,Lublin

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w nowym budwnictwie przy ul. Startowej w dzielnicy Kośminek. Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wieniawskich

Czechów,Lublin

1 100 zł9 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pokoju na wynajem. Pokój przy ul. Braci Wieniawskich, na trzecim piętrze w niskim bloku. Wyposażenie pokoju: - łóżko, - biurko z krzesłem, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadbystrzycka

Śródmieście,Lublin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w bloku na przeciwko Politechniki Lubelskiej. W skład mieszkania wchodzi: - salon 12m2, - sypialnia 8m2, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jesteś osobą studiującą i poszukujesz mieszkania w bardzo bliskiej odległości od Uczelni? Jesteś osobą pracującą i poszukujesz mieszkania z bardzo dobrym dostępem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wędrowna

Botanik,Lublin

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z antresolą na III piętrze nowo wybudowanego budynku przy ul. Wędrownej Poziom I - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na loggię - łazienka z wc Antresola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadbystrzycka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie przy Politechnice Lubelskiej do wynajęcia (zobacz mieszkanie na Youtube) (прокрутіть вниз, щоб переглянути опис Україньською) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

2 200 zł54 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow.53,9m2 przy ul. Bursztynowej - dzielnica Czuby Salon z wyjściem na balkon, kuchnia: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka, piekarnik), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Lublin

Śródmieście,Lublin

1 700 zł24 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o pow. 23,71 m2 usytuowaną na 3 piętrze w 4. kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Górnej, w ścisłym centrum Lublina. Rozkład powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Śródmieście,Lublin

2 400 zł46 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 45,89m2 na V piętrze z X w bloku z 1975 roku w Lublinie, ul. Gliniana. W skład mieszkania wchodzi: - pokój o pow. 11,00m2 (szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

2 250 zł53 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i oddzielną kuchnią przy ul. Strembosza 1 w Lublinie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym z dużym balkonem, sypialnia. Łazienka z wc i wanna. W przedpokoju duża szafa typu komandor. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowskiego

Bursaki,Lublin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję świeżo wykończone mieszkanie na wynajem o powierzchni 33 m2 położone w Lublinie przy ul. Szeligowskiego. Bliskość Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersyteckiego Szpitalu Klinicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowskiego

Bursaki,Lublin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodne i przytulne mieszkanie typu studio przy ulicy Probostwo w Lublinie. Mieszkanie położone na drugim piętrze, widok na Stare Miasto. Na powierzchni 30 m2 znajdują się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

2 150 zł53 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i oddzielną kuchnią przy ul. Strembosza 1 w Lublinie. Nieruchomość: mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

1 890 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 27 m2 położone w Lublinie przy ulicy Probostwo. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Nieruchomość położona jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Bronowice,Lublin

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze nowego, monitorowanego budynku z windą przy ul. Władysława Grabskiego 23a. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina. Mieszkanie dwustronne rozkładowe, pełne wyposażenie agd i rtv. Tylko najem długotrwały. Możliwość negocjacji ceny. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

1 749 zł26 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 26,5 m2 położone w Lublinie przy ulicy Probostwo. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Nieruchomość położona jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dulęby

Bronowice,Lublin

1 950 zł48 m² 40,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku na lubelskich Bronowicach. To doskonała propozycja zarówno dla singli, par, jak i rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radości

Czuby,Lublin

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze pod adresem Radości /czuby! W skład nieruchomości wchodzą: - salon 15m2 z wyjściem na duży 5m2 balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Widok,Lublin

2 200 zł52 m² 42,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia komfortowego mieszkania przy ul. Grabskiego w Lublinie. To idealna oferta dla osób ceniących sobie spokojną okolicę, ale jednocześnie chcących mieć dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

2 250 zł44 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w osiedlu Prestige na Górnym Czechowie. Trzecie piętro ogrodzonego i monitorowanego bloku z 2015r., położonego przy cichej, osiedlowej ulicy. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mickiewicza,Lublin

2 000 zł62 m² 32,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe w os. Mickiewicza- tuż obok Miasteczka Akademickiego. Pierwsze piętro niskiego bloku z lat 60-tych w zacisznej lokalizacji i w pięknym otoczeniu parkowej zieleni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Czubach! Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze nowoczesnego budynku, w świetnej lokalizacji, blisko Uniwersytetu Medycznego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin* Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Miasteczku Akademickim, okolice Al. Racławickich. Idealna lokalizacja dla studentów, w pobliżu kul, umcs i up. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

3 400 zł60 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem * mieszkanie * 3 pokoje * wysoki stadard * duży balkon * winda * garaż 18m2 * klucze od ręki * węglinek Szukasz wygodnego, a zarazem pięknego mieszkania na Węglinku? Mam coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpinalskiego

Czechów,Lublin

2 000 zł51 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 50,6 m2 położone w niskim bloku przy ul. Szpinalskiego na Czechowie! Skład mieszkania stanowią: -oddzielny pokój 17m2 z dużym zabudowanym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwy apartament w odrestaurowanej kamienicy - Centrum Lublina Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 45 m , położony na I piętrze zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Lublin,lubelskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Skłodowskiej.Lokal po kapitalnym remoncie składa się z kuchni otwartej na salon, niezależnej sypialni oraz łazienki.Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Śródmieście,Lublin

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament w centrum Lublina Adres: krakowskie Przedmieście, lublin Powierzchnia: 65 m Cena: 3700 zł + opłaty licznikowe (prąd, woda, gaz wg powierzchni) Bezpłatne Wi-Fi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

1 990 zł37 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2 przy ul. Koralowej Aneks kuchenny połączony z salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka, piekarnik), sypialnia, łazienka z wc (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Czuby,Lublin

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 30 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Turkusowej w cichej zielonej dzielnicy Czuby w Lublinie. W skład.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij