dowolna

Mieszkania z prawem własności Lublin - Lista ofert

1 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 111 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

628 523 zł43,01 m² 14 613,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i nie myśleć przez kilka miesięcy o ekipach, zakupach i terminach? Zależy Ci na wnętrzu z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

552 024 zł36,08 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, jasne rozkładowe mieszkanie 36,08 m Lublin, ul. Wolińskiego 29 Active City Żagiel Dom - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,27 m² 12 183,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w otoczeniu zieleni | Węglin Południowy| Koralowa Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie, które łączy elegancję, funkcjonalność i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,56 m² 8 252,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bronowice | os. Maki | 4 pokoje | rodzinne | dostępne "od zaraz" na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na popularnym wśród młodych rodzin osiedlu Maki na Bronowicach. Bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

569 000 zł59,20 m² 9 611,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m . Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie : Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Kwarcowej w jednej z najbardziej poszukiwanych części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54 m² 10 351,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 , położone na drugim piętrze zadbanego czteropiętrowego bloku. Przemyślany układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł70,50 m² 8 070,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 70,39 m , położone w spokojnej zaledwie 1 km od granic Lublina. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 999 zł107,60 m² 10 678,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w bliskiej odległości Starego Gaju w dzielnicy Węglin. Mieszkanie zostało urządzone tak, by doskonale oddać ducha tej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku, co gwarantuje komfort mieszkania w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszkania przy ulicy Pozytywistów. Lokalizacja: dzielnica usytuowana w bliskim sąsiedztwie do Centrum Miasta, zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,78 m² 10 930,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnościa prezentujemy Państwu nieruchomość przy ulicy Relaksowej w Lublinie. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej części Lublina na spokojnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

678 382 zł57,49 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie widne w niższej, nowoczesnej zabudowie. 57,49 m2. W budynku znajduje się winda, klatki przestronne, nowe wykończone z dbałością o szczególy. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,30 m² 9 274,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie na bardzo dobrze zorganizowanym osiedlu. Lokalizacja atrakcyjna do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Możliwość aranżacji na salon z aneksem i trzy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,90 m² 9 015,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Noskowskiego na osiedlu im. Karola Szymanowskiego w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe, 35 m2, na wysokim parterze, bez balkonu, po remoncie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu dobrze rozplanowane, dwa ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł108 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela - nie jest to oferta dewelopera. Sprzedam bezpośrednio nowoczesny dom o powierzchni 108 m (salon, 4 sypialnie, 2 łazienki, spiżarnia) układ tzw. rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,61 m² 10 567,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bronowice | 4 pokoje | winda | miejsce postojowe | ogrodzone osiedle na sprzedaż mieszkanie na bardzo wygodnej przestrzeni 75,61 m2 w cenie około 10 500 zł/m2! Lokal tworzą trzy oddzielne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł79 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

nieruchomości Lublin * Nowa niższa cena! Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 79 m (107 m po podłodze) z balkonem i parkingiem Na sprzedaż eleganckie, klimatyzowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł55,01 m² 11 434,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Gęsiej - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina, węglin Południowy. Lokal znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43,80 m² 13 127,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80 m , położone przy ul. Strzembosza w Lublinie, w cenionej dzielnicy Ponikwoda. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Lublina okolice ul. Urbanowicza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

450 000 zł42,14 m² 10 678,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyobraź sobie ten poranek. Siedzę sobie właśnie w kuchni, słońce wpada przez okno, a ja zastanawiam się, czy parzenie drugiej kawy to już przesada, czy dopiero początek dobrego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 500 zł42,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe M2 Z loggią - "osiedle roztocze" lublin 2. piętro | 42,52 m | loggia 4,50 m | Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Osiedle Roztocze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55,10 m² 10 163,34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i jasnego mieszkania położonego przy ul. Jana Samsonowicza w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

634 999 zł61,10 m² 10 392,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przyjeżdżasz do pracy i znów nie potrafisz znaleźć miejsca do parkowania? Jeździsz, krążysz i tracisz cenny czas, a Twoja frustracja tylko rośnie? Na szczęście kojąca myśl, że.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł92,11 m² 9 770,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej części Lublin idealne dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę życia blisko natury. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 730 zł43,90 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealne dla pary, singla lub jako mieszkanie inwestycyjne. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 488 zł49,22 m² 10 716,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,22 m . To idealna propozycja dla osób ceniących komfort i nowoczesny standard. Położone na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ul. Koncertowej. Osiedle, z uwagi na wysokość zabudowy jest bardzo kameralne. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublin, przy ul. Tumidajskiego. Lokal usytuowany jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł60,50 m² 6 942,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł55,50 m² 13 117,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Poszukujesz mieszkania w Centrum Lublina by mieć blisko do pracy? Poszukujesz wygód miejskiego życia? Mamy ofertę dla Ciebie! Ofertę stanowi Apartament przy ul. Czechowskiej 10 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,20 m² 11 520,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż Lublin Sławin ul. Wędrowna. Przytulne, jasne 3 pokoje z możliwością zakupu miejsca parkingowego. Szukasz mieszkania na sprzedaż w Lublinie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Dostępne "od ręki" zadbane, czyste, wyposażone dwupokojowe mieszkanie na Bronowicach. Dookoła dużo zieleni, pod blokiem i w pobliżu dostępne bezpłatne miejsca parkingowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z rynku wtórnego, położone przy ul. Młodzieżowej w Lublinie, w dzielnicy Dziesiąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł61 m² 9 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z 2016 roku, zlokalizowanym na lubelskim Węglinie przy.