Mieszkanie, ul. Olchowa

Olchowa, Bronowice, Lublin, lubelskie

  • 329 000 zł
  • 29,60 m²
  • 11 114,86 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Stępniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Olchowa

Olchowa, Bronowice, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

329 000 zł

29,60 m²

11 114,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Olchowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

329 000 zł 29,60 m² 11 114,86 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2003
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2003

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (11 114,86 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: listopad 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 29,60 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam funkcjonalną i przytulną kawalerkę usytuowaną w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki w Lublinie.

Nieruchomość znajduje się w zadbanym bloku z 2003 roku.

Idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję pod wynajem. (...)

Agent

Marcin Stępniak

571 241...

571 241 152

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Stępniak

571 241...

571 241 152

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Stępniak

Zostaw telefon, oddzwonimy