Mieszkanie, ul. Urbanowicza

Urbanowicza, Felin, Lublin, lubelskie

  • 585 000 zł
  • 49,90 m²
  • 11 723,45 zł/m²

Zdjęcie

Kamila Niziołek-...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Urbanowicza

Urbanowicza, Felin, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

585 000 zł

49,90 m²

11 723,45 zł/m²

Mieszkanie, ul. Urbanowicza

Zaktualizowane: 21 maja 2026

585 000 zł 49,90 m² 11 723,45 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 585 000 zł (11 723,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Czynsz: 580 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie 49,90 m² na osiedlu Felin ul. Gen. Witolda Urbanowicza 10, które od pierwszego dnia pozwoli Państwu cieszyć się spokojem i komfortem bez konieczności remontu.

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 2014 roku na nowoczesnym i zielonym osiedlu Felin. (...)

Agent

Kamila Niziołek-Duda

513 080...

513 080 386

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamila Niziołek-Duda

513 080...

513 080 386

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości