Mieszkanie Lublin

Kalinowszczyzna, Lublin, lubelskie

  • 348 000 zł
  • 39 m²
  • 8 923,08 zł/m²

Zdjęcie

Monika Budzyńska

Skontaktuj się

Mieszkanie Lublin

Kalinowszczyzna, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

348 000 zł

39 m²

8 923,08 zł/m²

Mieszkanie Lublin

Zaktualizowane: 7 maja 2026

348 000 zł 39 m² 8 923,08 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1976
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1976

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 348 000 zł (8 923,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: częściowo wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1976 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 4 m²
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: IDS HOME NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IDS-MS-350

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasna kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne, o bardzo dobrym układzie, położone na 3 piętrze w kameralnym, 4- piętrowym bloku.

Mieszkanie znajduje się na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. To idealne miejsce dla rodzin, par oraz osób ceniących komfort życia blisko miasta, ale z dala od jego zgiełku. (...)

Agent

Monika Budzyńska

693 890...

693 890 242

693 890 242

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Budzyńska

693 890...

693 890 242

693 890 242

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.