Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Sierpińskiego, Dziesiąta, Lublin, lubelskie

  • 1 800 zł
  • 45,60 m²
  • 39,47 zł/m²

Zdjęcie

Grażyna Kruk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Sierpińskiego, Dziesiąta, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 800 zł

45,60 m²

39,47 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 800 zł 45,60 m² 39,47 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 800 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 45,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58604/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od zaraz, widne i przestronne mieszkanie, świeżo po remoncie.

LOKALIZACJA:

Blok znajduje się w dzielnicy Dziesiąta, w otoczeniu zieleni i budynków jednorodzinnych.
Dzielnica jest dobrze skomunikowana i ceniona za kameralny charakter.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe, szpitale, kościoły, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej. (...)

Agent

Grażyna Kruk

536 109...

536 109 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt