Mieszkanie, ul. Ochotnicza

Ochotnicza, Lublin, lubelskie

  • 264 000 zł
  • 33,10 m²
  • 7 975,83 zł/m²

Zdjęcie

Oleksandr Titare...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Ochotnicza

Ochotnicza, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

264 000 zł

33,10 m²

7 975,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Ochotnicza

Zaktualizowane: 14 maja 2026

264 000 zł 33,10 m² 7 975,83 zł/m²

Piętro:
suterena/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1939
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

suterena/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1939

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 264 000 zł (7 975,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1939 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: suterena/4
  • Czynsz: 440 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4TE PIĘTRO, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3452/4987/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 33,1 m² zlokalizowany przy ul. Ochotniczej w Lublinie.
Lokal stanowi odrębną własność oraz posiada księgę wieczystą (lokal niemieszkalny na poziomie piwnic).

Lokal doskonale sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem, biuro, gabinet lub działalność usługowa. Atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja oraz niski koszt utrzymania. (...)

Agent

Oleksandr Titarenko

733 004...

733 004 840

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 004...

733 004 840

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości