Mieszkanie, ul. Orlika Ruckemana
Orlika Ruckemana, Kalinowszczyzna, Lublin, lubelskie
- 539 000 zł
- 47,60 m²
- 11 323,53 zł/m²
Radek Juźko
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Orlika Ruckemana
Orlika Ruckemana, Kalinowszczyzna, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Orlika Ruckemana
Zaktualizowane: 22 maja 2026
539 000 zł 47,60 m² 11 323,53 zł/m²
10/10
3
-
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
10/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 539 000 zł (11 323,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 47,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty)
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 10/10, jednostronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Royal Group Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 4141/18707/OMS
Lokalizacja
- Adres: Orlika Ruckemana, Kalinowszczyzna, Lublin, lubelskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- cicho
- W pobliżu: szkoła podstawowa, supermarket
Opis nieruchomości
TYLKO U NAS!
Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wilhelma Orlika Rückemana!
Mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na dziesiątym piętrze w bloku z dwiema windami.
Układ mieszkania:
- salon z aneksem kuchennym;
- dwie sypialnie;
- łazienka z toaletą;
- garderoba;
- przedpokój. (...)