Mieszkanie Lublin
Lublin, lubelskie
- 4 500 zł
- 104 m²
- 43,27 zł/m²
Małgorzata
Skontaktuj się
Mieszkanie Lublin
Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie Lublin
Zaktualizowane: 7 maja 2026
4 500 zł 104 m² 43,27 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
3
-
wysoki standard
1-krotność czynszu
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Umeblowane:
-Stan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
1-krotność czynszuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 500 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 104 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1914 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 5 m²
- Opłaty uzupełniające: 800 zł, kaucja: 1-krotność czynszu
- Kuchnia: z oknem
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: 3KLUCZE KATARZYNA DŁUGOSZ, MARCIN KRUKOWSKI S.C., zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: TKL-MW-7631-12
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lublin, lubelskie
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Trzypokojowy w pełni wyposażony apartament na III piętrze przy Placu Litewskim. Salon z jadalnią i wyjściem na balkon (telewizor, dwie sofy, ława, stół, krzesła), dwie sypialnie (łóżka, szafa, nocne szafki), kuchnia (zabudowa meblowa, lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, pralko-suszarka). Łazienka z WC (wanna, prysznic), przedpokój. Mieszkanie bardzo ciepłe i tanie w utrzymaniu.
MEDIA: czynsz najmu 4500zł/mc +czynsz + opłaty za media. (...)
790 200...
790 200 925