Mieszkanie, ul. Szczytowa

Szczytowa, Czuby, Lublin, lubelskie

  • 459 000 zł
  • 58,10 m²
  • 7 900,17 zł/m²

Zdjęcie

Anka Lubelanka (...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szczytowa

Szczytowa, Czuby, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

459 000 zł

58,10 m²

7 900,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szczytowa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

459 000 zł 58,10 m² 7 900,17 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1994
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1994

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (7 900,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 58,10 m², 3 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1994
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: AMK Portal sp. z o.o., zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12326/3186/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje sie w spokojnej, zielonej lokalizacji Czuby Połódniowe w Lublinie.
Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz oddzielnej dużej kuchni. Wc oddzielnie. Łazienka. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bez windy. W mieszkaniu parkiet a w łazience i wc terakota. Kuchnia w zabudowie. Brak piecyka ogrzewanie z sieci.
Mieszkanie w dobrym stanie do wprowadzenia lub odświerzenia- wg uznania.
Opomiarowane. Parking ogólniedostępny wokół bloku. (...)

Agent

Anka Lubelanka (8384598be6)

514 668...

514 668 863

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anka Lubelanka (8384598be6)

514 668...

514 668 863

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anka Lubelanka (8384598be6)