Mieszkanie, ul. Wyżynna

Wyżynna, Czuby Południowe, Lublin, lubelskie

  • 565 000 zł
  • 59 m²
  • 9 576,27 zł/m²

Zdjęcie

Beata

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wyżynna

Wyżynna, Czuby Południowe, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

565 000 zł

59 m²

9 576,27 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wyżynna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

565 000 zł 59 m² 9 576,27 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1988
Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżu
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1988

Miejsce parkingowe:

parking strzeżony w pobliżu

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 565 000 zł (9 576,27 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: tak
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1988
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²), piwnica 6 m²
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wyżynnej 10 w Lublinie na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, WC i łazienki oraz balkonu, do mieszkania przynależy również piwnica.

Jest możliwość wynajęcia tez drugiej piwnicy

Powierzchnia 59m2:
salon ok. 18m2
pokój ok.12m2
pokój ok. 7,8m2
kuchnia ok.8,5m2
łazienka ok.3m2
wc ok. 1,5m2
przedpokój ok.9m2
balkon ok.6m2
piwnica ok. (...)

Agent

Beata

517 472...

517 472 017

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości