Mieszkanie, ul. Różana

Różana, Lublin, lubelskie

  • 2 300 zł
  • 63 m²
  • 36,51 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Bielec...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Różana

Różana, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 300 zł

63 m²

36,51 zł/m²

Mieszkanie, ul. Różana

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 300 zł 63 m² 36,51 zł/m²

Piętro:
2/6
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/6

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 63 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/6
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4TE PIĘTRO, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1584/4987/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie-63 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Różanej na Czubach.

Katarzyna Bielecka

737 490...

737 490 783

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

737 490...

737 490 783

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.