Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Lipińskiego, Czechów, Lublin, lubelskie

  • 479 000 zł
  • 62,20 m²
  • 7 700,96 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Lipińskiego, Czechów, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
29 stycznia 2024

479 000 zł

62,20 m²

7 700,96 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lipińskiego

Zaktualizowane: 29 stycznia 2024

479 000 zł 62,20 m² 7 700,96 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1977
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1977

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 479 000 zł (7 700,96 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62,20 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 799,65 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest urokliwe, dwustronne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji.
Blisko centrum, pełna infrastruktura (sklepy, szkoły, przychodnie).

Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny jak i będzie świetną inwestycją.
Od lat bezproblemowo wynajmowane.

4 nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z WC i 2 przedpokoje.
Do mieszkania przynależy również balkon (klasyczny), oraz piwnica (6,8m2). (...)

Kontakt

Agent

Andrzej Stanisławek

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości