Mieszkanie, ul. Zemborzycka

Zemborzycka, Lublin, lubelskie

  • 455 773 zł
  • 37,22 m²
  • 12 245,39 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Ruszniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zemborzycka

Zemborzycka, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

455 773 zł

37,22 m²

12 245,39 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zemborzycka

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

455 773 zł 37,22 m² 12 245,39 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 455 773 zł (12 245,39 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Lublinie)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 11359580

Lokalizacja

Opis nieruchomości

i podatku PCC

Cena zawiera:
Miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotych

Smart Home Gold,
Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej
Na powierzchnię użytkową składa się :
Salon z aneksem kuchennym - wyjście na balkon
sypialnia
Łazienka
WC
Przedpokój
Lokal znajduję się na piętrze trzecim w pięciopiętrowym bloku z windą. (...)

Agent

Tomasz Ruszniak

797 606...

797 606 442

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

797 606...

797 606 442

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości