Mieszkanie Lublin
Wrotków, Lublin, lubelskie
- 488 617 zł
- 40,29 m²
- 12 127,50 zł/m²
Łukasz Solarski
Skontaktuj się
Mieszkanie Lublin
Wrotków, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Lublin
Zaktualizowane: 13 maja 2026
488 617 zł 40,29 m² 12 127,50 zł/m²
parter/5
2
2027
garaż
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 488 617 zł (12 127,50 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Lublinie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 40,29 m², 2 pokoje; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: 4TE PIĘTRO, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 3450/4987/OMS
Lokalizacja
- Adres: Wrotków, Lublin, lubelskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, szpital, centrum handlowe, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
KUP MIESZKANIE BEZ PODATKU PCC! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży.
Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na Wrotkowie.
Inwestycja z gwarancją ceny!
Termin realizacji: IV kwartał 2027r.
Zestawienie powierzchni:
- salon z aneksem kuchennym 15,54 m2,
- sypialnia 12,83 m2,
- łazienka 4,04 m2,
- przedpokój z garderobą 7,88 m2,
- balkon. (...)