Mieszkanie, ul. Skierki
Skierki, Lublin, lubelskie
- 2 450 zł
- 34 m²
- 72,06 zł/m²
Beata Pawlak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Skierki
Skierki, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie, ul. Skierki
Zaktualizowane: 5 maja 2026
2 450 zł 34 m² 72,06 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
2
2
-
bardzo dobry
2 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
2 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 450 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 34 m², 2 pokoje (np. dla studenta); stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 2
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 650 zł, kaucja: 2 000 zł
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Wrona Rentals, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: WRO-MW-3162
Lokalizacja
- Adres: Skierki, LSM, Lublin, lubelskie
Opis nieruchomości
Na wynajem mieszkanie - ul. Skierki, Lublin, LSM
Do wynajęcia słoneczne, świeżo wyremontowane mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Skierki w Lublinie. Lokal czeka na pierwszego najemcę .
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają szybki dojazd do centrum. (...)
505 069...
505 069 544