Mieszkanie Lublin

Śródmieście, Lublin, lubelskie

  • 2 800 zł
  • 78 m²
  • 35,90 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Drozd

Skontaktuj się

Mieszkanie Lublin

Śródmieście, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 800 zł

78 m²

35,90 zł/m²

Mieszkanie Lublin

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 800 zł 78 m² 35,90 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 000 zł

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 78 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 2 000 zł
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, własne
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone w ścisłym centrum miasta, w bliskiej odległości od Ogrodu Saskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy i składa się z trzech dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt AGD. Woda podgrzewana bojlerem elektrycznym, mieszkanie ogrzewane klimatyzatorem. Świetna lokalizacja, blisko przystanki mpk, sklepy, kawiarnie, centrum handlowe Plaza. (...)

Agent

Iwona Drozd

601 522...

601 522 999

81 536 03 30

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Drozd

601 522...

601 522 999

81 536 03 30

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl