Mieszkanie, ul. Biernackiego

Biernackiego, Śródmieście, Lublin, lubelskie

  • 528 677 zł
  • 45,38 m²
  • 11 650 zł/m²

Zdjęcie

Anna Gałdzicka-T...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Biernackiego

Biernackiego, Śródmieście, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

528 677 zł

45,38 m²

11 650 zł/m²

Mieszkanie, ul. Biernackiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

528 677 zł 45,38 m² 11 650 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 45,38 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²)
  • Czynsz: 300 zł
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Promocja Wiosenna - 1500 m2
Projekt funkcjonalny i wizualizacje gratis przy zakupie mieszkania. Możliwość wykończenia pod klucz.
Na sprzedaż mieszkanie w nowym bloku na ul.Biernackiego 17 w Lublinie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, zamieszczone zdjęcia to wizualizacje pokazujace potencjał konkretnego mieszkania. Uniwersytet Medyczny za rogiem. Stare miasto i Zamek Lubelski w zasięgu kilkuminutowego spaceru. (...)