Mieszkanie, ul. Orkana

Orkana, Czuby, Lublin, lubelskie

  • 575 000 zł
  • 63,60 m²
  • 9 040,88 zł/m²

Zdjęcie

Piotr

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Orkana

Orkana, Czuby, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

575 000 zł

63,60 m²

9 040,88 zł/m²

Mieszkanie, ul. Orkana

Zaktualizowane: 14 maja 2026

575 000 zł 63,60 m² 9 040,88 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 575 000 zł (9 040,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63,60 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6,50 m²), piwnica 7 m²
  • Czynsz: 412 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 51,93 kWh/m² na rok; końcową (EK): 79,77 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 36,45 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0289 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 63,6m2, położone na 3 piętrze (z 3-ech) przy ul. Orkana 17 (dzielnica Czuby).
Układ pomieszczeń:
- salon z wyjściem na balkon
- 2 pokoje
- oddzielna kuchnia
- łazienka
- garderoba
- przedpokój
Dodatkowo, do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7 m2.
Czynsz administracyjny wynosi 412 zł. Blok jest ogrodzony. Atrakcyjna lokalizacja, wokół niskie bloki i bardzo dużo zieleni. (...)