Mieszkanie, ul. Plażowa
Plażowa, Rury, Lublin, lubelskie
- 349 000 zł
- 45,43 m²
- 7 682,15 zł/m²
Grzegorz Woźniak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Plażowa
Plażowa, Rury, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Plażowa
Zaktualizowane: 15 maja 2026
349 000 zł 45,43 m² 7 682,15 zł/m²
3/3
2
1949
-
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1949Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (7 682,15 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 45,43 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1949
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 430 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: Rewers Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 438/16891/OMS
Lokalizacja
- Adres: Plażowa, Rury, Lublin, lubelskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, basen, tenis, centrum handlowe, kościół, bank
Opis nieruchomości
Na sprzedaż: Klimatyczne 2 pokoje na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy.
Szukasz wyjątkowego miejsca z duszą, które możesz urządzić całkowicie po swojemu? A może interesuje Cię pewna inwestycja pod wynajem w ścisłym centrum? Poznaj przestronne mieszkanie na poddaszu zrewitalizowanej kamienicy przy ul. (...)