Mieszkanie, ul. Czechowska

Czechowska, Śródmieście, Lublin, lubelskie

  • 1 350 000 zł
  • 95 m²
  • 14 210,53 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Ruta

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Czechowska

Czechowska, Śródmieście, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 350 000 zł

95 m²

14 210,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Czechowska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 350 000 zł 95 m² 14 210,53 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 350 000 zł (14 210,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 95 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8 m², zabudowany)
  • Czynsz: 1 172 zł
  • Wyposażenie: zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 95 m² z balkonem 8 m², położone przy ul. Czechowskiej 10 w ścisłym centrum Lublina.
To wnętrze, które wyróżnia się od pierwszego kontaktu wysokość 3,20 m, duże przeszklenia oraz ekspozycja światła sprawiają, że przestrzeń jest jasna, otwarta i daje poczucie swobody, którego nie da się uzyskać w standardowym budownictwie. (...)

Agent

Marcin Ruta

691 446...