Mieszkanie

Zamojska, Śródmieście, Lublin, lubelskie

  • 475 000 zł
  • 47,60 m²
  • 9 978,99 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Rybiński

Skontaktuj się

Mieszkanie

Zamojska, Śródmieście, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

475 000 zł

47,60 m²

9 978,99 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 12 maja 2026

475 000 zł 47,60 m² 9 978,99 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1907
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1907

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (9 978,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 47,60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1907 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 380 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Express House Real Estate, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11671/4158/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 10 min od Starego Miasta!

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Zamojskiej (dzielnica Śródmieście). Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem również krótkoterminowy, dzięki bliskości Starego Miasta (10 minut spacerem).

Wyjątkowa kamienica z historią:
Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku, zbudowanej z cegły. (...)

Agent

Patryk Rybiński

696 355...

696 355 039

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 355...

696 355 039

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl