Mieszkanie Lublin

Dziesiąta, Lublin, lubelskie

  • 450 000 zł
  • 48,98 m²
  • 9 187,42 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Ossowski

Skontaktuj się

Mieszkanie Lublin

Dziesiąta, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

450 000 zł

48,98 m²

9 187,42 zł/m²

Mieszkanie Lublin

Zaktualizowane: 12 maja 2026

450 000 zł 48,98 m² 9 187,42 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1997
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1997

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (9 187,42 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 48,98 m² (49 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1997
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4,47 m²
  • Wyposażenie: pralka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Wrona Rentals, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WRO-MS-3180

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - idealne do własnej aranżacji

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz osobnego WC.

Lokal wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. To świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń od zera lub szukają nieruchomości inwestycyjnej. (...)

Agent

Marcin Ossowski

725 181...

725 181 444

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Ossowski

725 181...

725 181 444

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.