Mieszkanie, ul. Altanowa

Altanowa, Sławin, Lublin, lubelskie

  • 489 000 zł
  • 48 m²
  • 10 187,50 zł/m²

Zdjęcie

Hermes House

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Altanowa

Altanowa, Sławin, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

489 000 zł

48 m²

10 187,50 zł/m²

Mieszkanie, ul. Altanowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

489 000 zł 48 m² 10 187,50 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (10 187,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: HERMES HOUSE, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3328/4053/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze bloku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina Botanik (Sławin) .
Mieszkanie jest jasne, dobrze rozplanowane i gotowe do zamieszkania. Dwustronna ekspozycja okien (południowy zachód północny wschód) zapewnia naturalne światło przez cały dzień oraz przyjemny widok na zieleń i skwer. (...)

Agent

Hermes House

733 322...

733 322 600

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Hermes House

733 322...

733 322 600

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została