Mieszkanie, ul. Granata
Granata, Wrotków, Lublin, lubelskie
- 538 164 zł
- 49,83 m²
- 10 800 zł/m²
Patrycja Krzemiń...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Granata
Granata, Wrotków, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Granata
Zaktualizowane: 20 maja 2026
538 164 zł 49,83 m² 10 800 zł/m²
5/5
2
2026
w garażu podziemnym
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
5/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 538 164 zł (10 800 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Lublinie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49,83 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (9,30 m²)
- Czynsz: 450 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: PRIMO-ACADEMY, zaktualizowane: 20.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Granata, Wrotków, Lublin, lubelskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
2 pokoje z balkonem Nowe budownictwo Wrotków 0% prowizji
Wyobraź sobie poranki w spokojnej, zielonej części Lublina, z szybkim dojazdem do centrum i bliskością Zalewu Zemborzyckiego.
To 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Wrotkowie to idealna propozycja dla pary, singla lub jako bezpieczna inwestycja na przyszłość. (...)
789 270...
789 270 689