Mieszkanie, ul. Nowy Świat
Nowy Świat, Dziesiąta, Lublin, lubelskie
- 655 000 zł
- 61,15 m²
- 10 711,37 zł/m²
Nina Rędzia
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Nowy Świat
Nowy Świat, Dziesiąta, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Nowy Świat
Zaktualizowane: 20 maja 2026
655 000 zł 61,15 m² 10 711,37 zł/m²
3/3
3
2017
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2017Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 655 000 zł (10 711,37 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 61,15 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Kancelaria Krzysztof Nieznaj, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 244598
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Nowy Świat, Dziesiąta, Lublin, lubelskie
- W pobliżu: apteka, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Szukasz gotowego do wprowadzenia, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku z 2017 roku przy ul. Nowy Świat w Lublinie.
Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, co zapewnia mieszkańcom pełne bezpieczeństwo i spokój. Mieszkanie cechuje się wysokim poziomem funkcjonalności i świetnym rozplanowaniem przestrzeni. (...)