Apartament
Ponikwoda, Lublin, lubelskie
- 349 570 zł
- 30,40 m²
- 11 499 zł/m²
Michał Węzka
Skontaktuj się
Apartament
Ponikwoda, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 15 maja 2026
349 570 zł 30,40 m² 11 499 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
2
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 349 570 zł (11 499 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Lublinie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 30,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m², zabudowany), piwnica 2 m², ogródek 20 m²
- Czynsz: 69 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: CLIVUS NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: CLV-MS-8558
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Ponikwoda, Lublin, lubelskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
DEWELOPER LUBLIN!
BEZ PROWIZJI! BEZ PODATKU PCC!
OKAZJA!
HIT CENOWY W LUBLINIE! - Ostatnie wolne mieszkania na LATO 2026!
OSIEDLE OAZA SPOKOJU! JEDYNE OSIEDLE W LUBLINIE GDZIE Z OKIEN WSZYSTKICH MIESZKAŃ ROZPOŚCIERA SIĘ PIĘKNY WIDOK NA TERENY ZIELONE BEZ MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY ORAZ Z WŁASNYM ZIELONYM PARKIEM!