Apartament Lublin
Sławinek, Lublin, lubelskie
- 790 000 zł
- 70,97 m²
- 11 131,46 zł/m²
Anna Włoch
Skontaktuj się
Apartament Lublin
Sławinek, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament Lublin
Zaktualizowane: 19 maja 2026
790 000 zł 70,97 m² 11 131,46 zł/m²
parter/4
4
2023
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2023Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 790 000 zł (11 131,46 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Lublinie)
- Charakterystyka mieszkania: 70,97 m², 4 pokoje; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek 20 m²
- Czynsz: 950 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: AW Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: ANNA-MS-178-2
Lokalizacja
- Adres: Sławinek, Lublin, lubelskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- W pobliżu: przystanek autobusowy, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kilkuletnim bloku na Rogatce Warszawskiej.
Budynek oddany do użytkowania około 2023 roku.
Mieszkania gotowe do wykończenia, w stanie deweloperskim.
Mieszkanie dwustronne, posiada 2 duże ogródki. (...)
603 666...
603 666 704