Apartament, ul. Różana

Różana, Czuby Południowe, Lublin, lubelskie

  • 394 000 zł
  • 34,88 m²
  • 11 295,87 zł/m²

Zdjęcie

Anna Włoch

Skontaktuj się

Apartament, ul. Różana

Różana, Czuby Południowe, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

394 000 zł

34,88 m²

11 295,87 zł/m²

Apartament, ul. Różana

Zaktualizowane: 19 maja 2026

394 000 zł 34,88 m² 11 295,87 zł/m²

Piętro:
5/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

5/7

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 394 000 zł (11 295,87 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 34,88 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/7, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²)
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: AW Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ANNA-MS-183

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Czubach ul. Różana

Płatność w transzach. rozłożona na kilka rat kwartalnych.

Mieszkanie obecnie jednopokojowe z aneksem kuchennym, ale można postawić ściankę oddzielając sypialnię.

Przestronny balkon o powierzchni ok 5,5 mkw.

Okna usytuowane od wschodu. (...)

Agent

Anna Włoch

603 666...

603 666 704

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Włoch

603 666...

603 666 704

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Włoch

Zostaw telefon, oddzwonimy