Mieszkanie, ul. Koncertowa
Koncertowa, Czechów Północny, Lublin, lubelskie
- 424 000 zł
- 47,20 m²
- 8 983,05 zł/m²
Katarzyna Sadows...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Koncertowa
Koncertowa, Czechów Północny, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Koncertowa
Zaktualizowane: 14 maja 2026
424 000 zł 47,20 m² 8 983,05 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/10
2
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 424 000 zł (8 983,05 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 47,20 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/10, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 800,43 zł
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: LOGIN-HOUSE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: LNH-MS-2003
Lokalizacja
- Adres: Koncertowa, Czechów Północny, Lublin, lubelskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Lublin, ul. Koncertowa
Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na parterze przy ul. Koncertowej w Lublinie. Idealna propozycja zarówno dla rodzin, seniorów, osób poruszających się na wózku, jak i pod inwestycję.
Mieszkanie jest jednostronne, jasne i niezwykle ustawne. (...)
696 243...
696 243 005