Mieszkanie, ul. Kryształowa
Kryształowa, Węglin, Lublin, lubelskie
- 609 000 zł
- 61 m²
- 9 983,61 zł/m²
Natalia Dalczyńs...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kryształowa
Kryształowa, Węglin, Lublin, lubelskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kryształowa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
609 000 zł 61 m² 9 983,61 zł/m²
2/3
3
2016
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2016Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 609 000 zł (9 983,61 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 61 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2016
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: VESTA Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 854/11423/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kryształowa, Węglin, Lublin, lubelskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone na 2 piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku z 2016 roku, zlokalizowanym na lubelskim Węglinie przy ul. Kryształowej.
Lokal jest gotowy do zamieszkania i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Funkcjonalny układ pomieszczeń obejmuje przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie ustawne sypialnie, oddzielną kuchnię oraz łazienkę z WC. (...)