Mieszkanie, ul. Laurowa

Laurowa, Lublin, lubelskie

  • 829 000 zł
  • 68,30 m²
  • 12 137,63 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Kozimala

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Laurowa

Laurowa, Lublin, lubelskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

829 000 zł

68,30 m²

12 137,63 zł/m²

Mieszkanie, ul. Laurowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

829 000 zł 68,30 m² 12 137,63 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 829 000 zł (12 137,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 68,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 590 zł
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,3 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego bloku z 2010 roku, znajdującego się na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul. Laurowej.

Nieruchomość wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń oraz dwustronną ekspozycją (wschód południowy zachód), dzięki czemu mieszkanie jest wyjątkowo jasne i doskonale doświetlone przez cały dzień. (...)

Agent

Kacper Kozimala

794 326...

794 326 859

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

794 326...

794 326 859

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy