dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

398 475 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M2.10 -! Dwustronne środkowe! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - SIERPIEŃ 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

413 400 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! Mieszkanie M3.12! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - SIERPIEŃ 2022 ROK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

427 083 zł49 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - To doskonałe miejsce dla osób, które cenią komfort mieszkania z dala od zgiełku miasta. Lokalizacja jednocześnie zapewnia szybki dojazd do centrum. Położenie osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

279 900 zł30 m² 9 370,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Regaty - dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Wrotkowie. Ekonomiczne w ekspolatacji. Bez piecyka gazowego. Odległość do Zalewu Zemborzyckiego ok 1500 metrów. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

296 961 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- apartamenty Dziesiąta Park - okazja Idealne pod najem! (zostały jeszcze 4 Apartamenty o podobnym metrażu! ) deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

369 876 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

343 000 zł44 m² 7 791,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

707 440 zł96 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem Oferta dotyczy idealnego mieszkania usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

359 359 zł47 m² 7 709,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Proponujemy nowe mieszkanie z dala od Centrum miasta na dzielnicy Dziesiątej, w nowej inwestycji. Przestronne , funkcjonalne mieszkanie, na które składa sie: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

328 174 zł43 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

355 342 zł45 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. B2 M2.3 - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

440 154 zł56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. Oferta dotyczy mieszkania B4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 638 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

381 096 zł48 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem M39 B4 - 3 pokoje na metrażu poniżej 50m2! Usytuowane na 1wszytm piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

337 740 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

368 305 zł43 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 43,33 mkw w skład którego wchodzi: pokój dzienny o pow.15,1 mkw. sypialnia pow. 10,55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

389 865 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. M25 B4 - 3 pokoje na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

389 865 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin apartamenty dziesiąta park! (pozostały jeszcze 2 apartamenty na 1 i 2 piętrze ) bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! - Ostatnie w pionie! Najlepsze piętro! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

387 855 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania jedno z ostatnich mieszkań o powierzchni do 50 mkw. w tej inwestycji. Jest to mieszkanie z wystawą okien od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna lokalizacja! Bardzo ciekawa oferta! Mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku w Inwestycji Wieniawa Residence. Termin oddania do użytkowania nieruchomości to luty tego roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

376 272 zł48 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. M36 B4 - 3 pokoje na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

337 172 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Ostatnie mieszkanie d 37m2 do 50m2! (zostały jeszcze 4 apartamenty o podobnym metrażu ) dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 516 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem 533.997.245 SZYBKI TERMIN REALIZACJI - GRUDZIEŃ 2022 ROK. Mieszkanie nr 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

384 930 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. M19 B4 - 3 pokoje na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

413 400 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! Mieszkanie M2.12! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - SIERPIEŃ 2022 ROK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 516 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin - Ostatnie na parterze, 1 lub 3 piętrze! dziesiąta park! M34 - dwustronne środkowe usytuowane na 1wszym piętrze z 3 w nowo powstającym budynku! Salon od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

347 758 zł44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! ostatnie 2 pokoje na kwiecień 2023! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

359 359 zł47 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponujemy nowe mieszkanie z dala od Centrum miasta na dzielnicy Dziesiątej, w nowej inwestycji. Przestronne , funkcjonalne mieszkanie, na które składa sie: - salon z obszernym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

415 569 zł54 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin dziesiąta park! M24 B4 bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem Wszystkie szczegółowe informacje łącznie z rzutami wolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

397 950 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M3.10 -! Dwustronne środkowe! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - SIERPIEŃ 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrotków

Wrotków,Lublin

363 000 zł42 m² 8 698,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,74 m2 na parterze w 5 piętrowym bloku z 2022 r. Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,04 m2 z wyjściem do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

420 966 zł54 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M27 B4 bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. Wszystkie szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

384 930 zł49 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. M22 B4 - 3 pokoje na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

343 000 zł44 m² 7 791,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

385 074 zł51 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin M0.7 DZIESIĄTA PARK! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM TELEFONU Z OFERTY KLUCZE NA JUŻ! Prezentacje mieszkań od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

631 962 zł76 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B3 mieszkanie numer 2 usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku południowego zachodu. Idealny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franczaka Lalka

Felin,Lublin

439 000 zł62 m² 7 086,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament Ul. Franczaka lalka! bez prowizji oraz bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od właściciela! budynek świeżo oddany do użytkowania - można wykańczać mieszkanie! Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

370 000 zł41 m² 8 993,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na Ponikwodzie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,14 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franczaka Lalka

Bronowice,Lublin

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij