dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrotków

Wrotków,Lublin

359 292 zł45 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 45,48m2 na parterze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (17,59m2) z wyjściem na taras o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Okazja! - Ostatnie w pionie! Najlepsze piętro! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc ogrzewanie miejskie - lpec garaż podziemny pod budynkiem budynek ogrodzony oraz monitorowany! możliwość negocjacji ceny! prezentacje mieszkań na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

441 090 zł61 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lublin - węglinek! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

495 172 zł63 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja dla klientów wymagających, którym zależy na jakości wykonania budynku. Kupujący zwolniony Z 2% opłaty. Nieruchomość stanowi element nowopowstającego osiedla przy ul. Daliowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

345 222 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Trwa sprzedaż mieszkań deweloperskich- osiedle Daliowa na Ponikwodzie. Nieruchomość stanowi element nowopowstającego osiedla przy ul. Daliowej. Nowoczesne bloki w niskiej zabudowie liczącej jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Północna

Sławin,Lublin

830 000 zł110 m² 7 519,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament dla rodziny. Apartament znajduje się na I piętrze w domu wolnostojącym. Łączna powierzchnia to 110,38 m2, w tym: - pow. mieszkalna 70,95 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czumy

Ponikwoda,Lublin

645 000 zł87 m² 7 421,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjny apartament położny na I piętrze, o łącznej powierzchni 86,91 m2 - pow. mieszkalna 71,54 m2 + garaż (pod bryłą budynku) 15,37 m2 brak czynszu, tylko zużycie mediów (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

459 000 zł60 m² 7 632,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Felin w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku oddanym do użytku w 2022 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

350 760 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Choiny

Choiny,Lublin

445 600 zł69 m² 6 476,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc oraz bez prowizji biura nieruchomości! lublin - nowe choiny! Przedmiotem ogłoszenia jest 3 lub 4 -pokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji Choiny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

336 066 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,54 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,02 m2) z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franczaka Lalka

Felin,Lublin

469 000 zł62 m² 7 596,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Felin w Lublinie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzypiętrowym bloku oddanym do użytku w 2022 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

362 824 zł50 m² 7 287,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji nad zalewem o powierzchni 41,23 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok 18,03 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

409 584 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,76 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

456 320 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lublin - węglinek! okol. Jana Pawła II Ul. Jemiołuszki Ogrzewanie miejskie - lpec - bez piecyków oferta skierowana jedynie do klientów gotówkowych! do ceny należy doliczyć garaż pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Choiny

Choiny,Lublin

445 600 zł69 m² 6 476,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

440 154 zł56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

343 465 zł47 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Abramowice

Abramowice,Lublin

358 986 zł51 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 50,92 m2 na II piętrze w 2 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,52 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

504 941 zł69 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Felin

Felin,Lublin

482 914 zł81 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 80,62 m2 na parterze w III piętrowym bloku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,61 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

551 395 zł85 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 84,83 m2 na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26,65 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bronowice

Bronowice,Lublin

259 875 zł35 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

326 601 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowy lokal o powierzchni projektowej 32,99 m2 na 5p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 15,32 m2 z wyjściem na balkon 2,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

394 592 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 2a( 2 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

479 700 zł62 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B1 mieszkanie numer 3 ( 3 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku północnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

394 592 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

259 994 zł27 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 14b( kawalerka lub 2 pokoje z aneksem kuchennym ) usytuowane na trzecim piętrze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Czuby,Lublin

274 598 zł32 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy nową inwestycję przy ul. Jemiołuszki (dzielnica Czuby). Inwestycja położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy z pełną infrastrukturą. W spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

601 506 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B3 mieszkanie numer 6 usytuowane na pierwszym piętrze - okna wychodzą w kierunku południowego zachodu. Idealny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

459 000 zł42 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,01 m2 na pierwszej kondygnacji w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie Przestronny salon z aneksem kuchennym wyjściem na balkon. Przytulna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Węglinek

Węglinek,Lublin

381 225 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 44,85 m2 z wystawą okien na zachód. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,91 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

350 710 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

371 500 zł31 m² 11 842,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwy rabat na zakup mieszkania! Najbardziej prestiżowa przestrzeń w Mieście! Wielofunkcyjna i bezpieczna lokalizacja w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

349 566 zł43 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,63 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (16,07 m2) z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

236 040 zł28 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Ostatnia dostępna kawalerka! Nieruchomość stanowi element nowopowstającego osiedla przy ul. Daliowej. Nowoczesne bloki w niskiej zabudowie liczącej jedynie 4 piętra. Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

435 281 zł57 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. Apartament oznaczony numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

479 000 zł65 m² 7 346,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne, ustytuowanie okien wschód zachód. Łączna powierzchnia mieszkania ok 65,2 mkw,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij