dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

331 833 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 62,61m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,28m2 od strony północnej - pokój o pow.10,39m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

269 717 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.9,86m2 od strony północnej - pokój o pow.10,01m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

364 720 zł75 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" Komfortowe czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,20m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

683 871 zł112 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 112,11m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 26,43m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

249 813 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

331 833 zł63 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

298 950 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,79m2 na II piętrze nowoczesnego budynku przy bocznej ul. Zbożowej na Sławinku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,50m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,31m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,04m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 6,59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,07m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

289 545 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,70m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

318 500 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,70m2 na parterze nowoczesnego budynku przy bocznej ul. Zbożowej na Sławinku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,41m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

298 792 zł57 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,46m2 na III piętrze nowoczesnego budynku przy bocznej ul. Zbożowej na Sławinku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,99m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,31m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,04m2, od strony zachodniej - sypialnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

269 717 zł51 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.9,86m2 od strony północnej - pokój o pow.10,01m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

331 080 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 16,73m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

370 000 zł80 m² 4 616,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

141 804 zł26 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o pow. 26,26m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.18,24m2 od strony południowej - Hol o pow. 4,59m2 - łazienka o pow.3,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

450 851 zł74 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 73,91m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,44m2, od strony wschodniej i południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

260 897 zł56 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,51m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

424 380 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,74m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,25m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

495 120 zł83 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 82,52m2 na V piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,12m2, od strony wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

490 994 zł83 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 82,52m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,12m2, od strony wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

425 000 zł80 m² 5 320,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 34,30m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,38m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

272 085 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,35m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,81m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Węglin,Lublin

391 287 zł87 m² 4 495,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 87,04m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

305 000 zł67 m² 4 536,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,23m2 na parterze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,10m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

450 851 zł74 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 73,91m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,44m2, od strony wschodniej i południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

379 242 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,23m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.11,12m2 od strony północnej i północno-zachodniej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

199 335 zł41 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! wszystkie mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,10m2 na parterze nowoczesnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

291 772 zł56 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,11m2 na I piętrze nowoczesnego budynku przy bocznej ul. Zbożowej na Sławinku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,40m2, od.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij