dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

331 204 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na nowo powstającym kompleksie mieszkaniowo- usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

172 568 zł33 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 32,56m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25,05m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

223 988 zł45 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe budownictwo, zielone wzgórze! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

325 000 zł71 m² 4 590,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

215 020 zł41 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe 1,2,3,4 i 5- pokojowe mieszkania i apartamenty, w dzielnicy Czuby. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz dbałością o detale. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

269 571 zł55 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

424 380 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

255 126 zł52 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

272 085 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,35m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,81m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

355 905 zł65 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

309 366 zł61 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

370 000 zł80 m² 4 616,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

320 091 zł60 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

363 322 zł62 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

180 824 zł37 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

389 777 zł70 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

200 605 zł38 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

226 797 zł44 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

363 322 zł62 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

258 970 zł55 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

334 964 zł63 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

333 060 zł68 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

271 805 zł55 m² 4 950,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,91m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,90m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

343 138 zł71 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy na noworoczną obniżkę cen! jedyna tak kameralna inwestycja na czubach! Trzypokojowy apartament o pow. 70,75m2 na I piętrze kameralnego budynku realizowanego w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

143 246 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

172 382 zł35 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czuby

Czuby,Lublin

156 403 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

435 897 zł85 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Pięciopokojowe mieszkanie o pow. 85,47m2 na III piętrze nowoczesnego budynku przy bocznej ul. Zbożowej na Sławinku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,31m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrotków

Wrotków,Lublin

274 527 zł55 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,46m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 928 zł50 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i zachodniej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

244 939 zł54 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

306 375 zł64 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Poręba

Poręba,Lublin

410 700 zł74 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018