dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

559 998 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,83 m2 na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

GMam do zaoferowania gotowe mieszkanie 3-4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, usytuowane na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

467 500 zł43 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

669 827 zł75 m² 8 898,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

520 132 zł48 m² 10 731 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierewszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

407 000 zł34 m² 11 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Stare Miasto,Lublin

528 600 zł45 m² 11 648,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - centrum! Apartament 200 metrów od centrum ongologii ziemi lubelskiej i 300 metrów od uniwersytetu medycznego Idealne dla studenta medycyny, rezydenta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

759 100 zł69 m² 10 949,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! nowe 3-pokoje, centrum, unikalne z 3 balkonami! wyróżnij się I kup mieszkanie jakiego nikt nie ma uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Nowe, niepowtarzalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

610 300 zł56 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokoje, centrum, dla rodziny, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

407 200 zł34 m² 11 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

668 200 zł64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie! super Oferta! Dwa balkony! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01.45 - 3-pokojowe o powierzchni 64,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

421 500 zł35 m² 11 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Odlotowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

602 559 zł57 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

666 712 zł75 m² 8 898,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

529 864 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,52 m2 na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

407 000 zł34 m² 11 995,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Apartamenty oddane do użytkowania! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

429 999 zł37 m² 11 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

438 599 zł40 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

467 522 zł43 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Stare Miasto,Lublin

675 537 zł68 m² 9 949 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku budynku codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

419 999 zł36 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

457 800 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

511 111 zł44 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

447 640 zł38 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

408 999 zł37 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Węglin,Lublin

489 000 zł41 m² 11 938,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 2 pokoje z ogromnym balkonem! Najbardziej pożądana lokalizacja Węglin, ul. Koralowa Szukasz idealnego mieszkania na start, przytulnego gniazdka lub pewnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

344 777 zł29 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Stare Miasto,Lublin

446 800 zł41 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

290 777 zł26 m² 11 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Ponikwoda,Lublin

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Ponikwoda przy ulicy Bluszczowej 2a. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku z windą, jednostronne skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 67,68 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

662 000 zł64 m² 10 306,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

349 830 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej na pograniczu dzielnic Ponikwody i Kalinowszczyzny o powierzchni 30,42 mkw. w skład którego wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

349 570 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

407 970 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

290 555 zł25 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone jako prawdziwa oaza ciszy - jedyne w Lublinie miejsce, w którym z każdego mieszkania.