dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,01m2 od strony północnej - pokój o pow.9,86m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

257 014 zł48 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 48,04m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.28,52m2 od strony południowej - Hol o pow. 4,10m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.9,86m2 od strony północnej - pokój o pow.10,01m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,01m2 od strony północnej - pokój o pow.9,86m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

272 262 zł51 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 58,89m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.10,01m2 od strony północnej - pokój o pow.9,86m2 - hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Lublin

399 640 zł61 m² 6 600,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania W klimacie kamienicy na starym mieście. Czteropokojowe mieszkanie o pow. 60,55m2 na I piętrze. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 24,50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

289 545 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,70m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

364 720 zł75 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" komfortowe czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,20m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

289 545 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,70m2 na III piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 295 zł53 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

145 743 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o pow. 26,26m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.18,24m2 - Hol o pow. 4,59m2 - łazienka o pow.3,43m2 balkon:3,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

188 097 zł35 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,48m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,82m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

145 743 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o pow. 26,26m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.18,24m2 - Hol o pow. 4,59m2 - łazienka o pow.3,43m2 balkon:3,50m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

196 914 zł35 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 35,48m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,88m2 od strony południowej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

389 777 zł70 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,23m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.11,12m2 od strony północnej i północno-zachodniej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

291 006 zł57 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,06m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,07m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

285 180 zł59 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

257 796 zł54 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

286 150 zł59 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

303 000 zł67 m² 4 540,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na parterze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,10m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

260 897 zł56 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,51m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

289 545 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,70m2 na I piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

145 743 zł26 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o pow. 26,26m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.18,24m2 od strony południowej - Hol o pow. 4,59m2 - łazienka o pow.3,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

257 014 zł48 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

288 575 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,50m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Lublin

674 150 zł135 m² 5 002,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania W klimacie kamienicy na starym mieście. Dwupoziomowy apartament o pow. użytkowej 109,55m2 (po podłodze pow. 134,77m2) na II piętrze. Zestawienie powierzchni: i poziom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

224 387 zł40 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,43m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,98m2, od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

271 805 zł55 m² 4 950,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,91m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,90m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

396 500 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 61m2 na parterze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,90m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 34,30m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,38m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

257 014 zł48 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

396 800 zł70 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,23m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.11,12m2 od strony północnej i północno-zachodniej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,31m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,04m2, od strony zachodniej - sypialnia o pow. 11,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 786 zł50 m² 4 749,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i wschodniej - kuchnia o pow. 7,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,48m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,37m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Węglin,Lublin

395 817 zł89 m² 4 423,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie o pow. 89,49m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017