dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

302 980 zł62 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,47m2 na parterze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z o pow. 18,18m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

270 708 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

369 928 zł71 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,14m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Węglin,Lublin

391 161 zł87 m² 4 474,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 89,49m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

259 220 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,85m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,23m2, od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,07m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

801 846 zł129 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Pięciopokojowy apartament o pow. 129,33m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 36,55m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

272 279 zł56 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,14m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

261 426 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,26m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,72m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

424 440 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,74m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,25m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

249 813 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

141 510 zł27 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 26,70m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,03m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

276 952 zł53 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,26m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,26m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

268 012 zł54 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,71m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

195 572 zł38 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61m2 na VII piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 16,42m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

441 792 zł85 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 84,96m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,64m2, od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

220 453 zł40 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,45m2 na parterze w nowoczesnym budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - przedpokój o pow. 5,81m2 - salon+aneks kuchenny o pow.19,98m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

385 840 zł74 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 74,20m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,47m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

393 068 zł76 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,59m2 na VII piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

393 068 zł76 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,59m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

801 846 zł129 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Pięciopokojowy apartament o pow. 129,33m2 na V piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 36,55m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

397 991 zł72 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 71,71m2 na I piętrze w nowoczesnym budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - przedpokój o pow. 10,76m2 - wc o pow. 1,87m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

331 656 zł64 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,78m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,76m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

450 851 zł74 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 73,91m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,44m2, od strony wschodniej i południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

242 549 zł50 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy na noworoczną obniżkę cen! jedyna tak kameralna inwestycja na czubach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,01m2 na I piętrze kameralnego budynku realizowanego w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

424 380 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

369 928 zł71 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,14m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

369 928 zł71 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,14m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,25m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

227 962 zł50 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i zachodniej - kuchnia o pow. 7,45m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

316 453 zł59 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,15m2 na I piętrze w nowoczesnym budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - przedpokój o pow. 9,89m2 - pokój o pow. 8,61m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Węglin,Lublin

413 124 zł93 m² 4 428,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 4-5 pokojowe mieszkanie o pow. 93,28m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

217 508 zł41 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,43m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,47m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,07m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

230 897 zł51 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,14m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 295 zł53 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

257 796 zł54 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.