dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

325 447 zł67 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

384 010 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

143 253 zł29 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

358 781 zł72 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

325 447 zł67 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

226 047 zł45 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

321 836 zł66 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

396 330 zł72 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

374 250 zł75 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

144 578 zł31 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

385 320 zł74 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

352 726 zł72 m² 4 879,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

823 440 zł103 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Piotr Chojnacki nr licencji: 12604

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

274 365 zł61 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

283 272 zł64 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

367 422 zł64 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

282 564 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

231 240 zł49 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

286 378 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

235 000 zł47 m² 5 049,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

321 836 zł66 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

345 000 zł72 m² 4 776,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

243 219 zł43 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

201 500 zł40 m² 5 003,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

289 300 zł66 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

282 564 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

430 849 zł92 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

360 960 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania w wyjątkowej kamienicy w samym centrum miasta, w odległości zaledwie 150 m od Placu Litewskiego. Apartamentowiec powstaje z myślą o osobach, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

189 777 zł39 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach w nowoczesnych blokach na na os. Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Czuby,Lublin

196 452 zł39 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

197 305 zł40 m² 4 990,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

364 743 zł64 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

617 000 zł116 m² 5 310,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! wyjątkowa oferta! 5 pokojowy apartament o powierzchni 116,19 m2 z dwoma balkonami 12, 4 m2 i 7,38 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

283 432 zł57 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

230 552 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Czechów,Lublin

148 200 zł28 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

289 420 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin