dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

528 384 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 55,04 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na parterze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

413 310 zł36 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,75m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 10,9m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

664 115 zł65 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Produkty dodatkowe: pakiet smart home premium w cenie 6500 złotych Miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotych Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

598 302 zł56 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Botanik,Lublin

704 467 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 37,25m2. Łazienka z wc 3,48m2. Antresola o pow. 27,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Lublin,lubelskie

373 170 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Narcyzowej w Lublinie W bliskim sąsiedztwie znajduje się niezbędna infrastruktura usługowa- handlowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

637 632 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 66,42 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

618 268 zł57 m² 10 782,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B3.0.68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

594 500 zł44 m² 13 594,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli poszukujesz jasnego, świeżo wykończonego mieszkania, w którym wszystko jest gotowe do zamieszkania i bez dodatkowych kosztów - To oferta dla Ciebie! Ta nieruchomość łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczowa

Wrotków,Lublin

380 000 zł30 m² 12 495,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na ul. Bluszczowej 2 w Lublinie. Termin zakończenia budowy to IV kwartał 2026 roku. Mieszkanie będzie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyzwolenia

Dziesiąta,Lublin

619 000 zł94 m² 6 604,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż domy w nowej inwestycji zlokalizowanej w Lublinie przy ul. Wyzwolenia Powierzchnia domu nr : 93,73 m Powierzchnia ogródka: ok. 50 m W inwestycji są dostępne również domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

640 250 zł65 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj zapisz się na spotkanie już dziś. - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

555 555 zł53 m² 10 482,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Zapisz się na spotkanie! ( zostało już tylko kilka wolnych terminów na wielkie Mieszkanio-Branie przy Uniwersytecie Medycznym! ) Największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

632 488 zł58 m² 10 905 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Zapisz się na spotkanie! ( zostało już tylko kilka wolnych terminów na wielkie Mieszkanio-Branie przy Uniwersytecie Medycznym! ) dni otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

449 960 zł40 m² 11 249 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

653 400 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

449 960 zł40 m² 11 249 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

651 678 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chciałbym Państwu przedstawić nowo powstającą inwestycję przy ul: nałęczowskiej! Odkryj inwestycję, gdzie natura jest w centrum uwagi! Nasz deweloper postawił na zachowanie dużej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bazylianówka,Lublin

587 961 zł59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 59,39m2 na 0 p. / 5 p. na Ponikwodzie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,98 m2 z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

817 740 zł78 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Czteropokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 23,6m2 z wyjściem na balkon. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

427 300 zł38 m² 11 244,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

707 130 zł73 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

435 000 zł46 m² 9 522,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do wykończenia! Oddane do użytkowania! bez prowizji oraz bez podatku pcc! ogrzewanie podłogowe W całym mieszkaniu. Możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

646 343 zł62 m² 10 414,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Termin zakończenia budowy: gotowe do odbioru Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na parterze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

629 944 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

527 488 zł49 m² 10 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 49,22 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow. 25,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

538 164 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 49,83m2, dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 49,83m2 Piętro: 5 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

403 560 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania Oferta dotyczy mieszkanie nr 64 - 2-pokojowe o powierzchni 335,4 m2 Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrotków,Lublin

435 891 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 39,99m2, dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,99m2 Piętro: 3 Liczba pokoi: 2 + aneks kuchenny Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

676 910 zł62 m² 10 882,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokoje_super oferta_miejsce postojowe w cenie. Bezpośrednio od developera! brak podatku pcc. Miejsce postojowe naziemne w cenie mieszkania_gratis! Stan deweloperski - Lublin Bazylianówka - 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na III piętrze inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B1.3.26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dziesiąta,Lublin

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

500 310 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! zakończenie budowy wrzesień 2025 rok! Dostępne są również mieszkania.